Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek egy ferfinak is el kell végeznie a hazimunkat?

En 3 muszakban dolgozom. Ő 2-ben. Néha elmosogat vagy osszeseper. De takarítani vagy ehhez hasonlókat sose.

máj. 25. 13:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3

Mit számít, hogy egyikőtök kettő a másikótok három műszakban dolgozik?

Naponta ugyanúgy 8 (és fél) órát dolgoztok. Mindkettőtöknek kell házimunkát végeznie.

Ennyi.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont máj. 25. 13:52 Privát üzenet

Ha mindkét fél dolgozik, igen. Ha a nő htb, elég, ha a férfi nem csinál direkt rumlit (tehát koszos ruha a szennyesbe, tányér a mosogatóba anélkül, hogy mondani kéne).

Gondolom, ha egyedül élne se csinálná meg senki helyette.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont máj. 25. 13:55 Privát üzenet
nincs köztetek kommunikáció?! Sosem értettem, h miért nem tud 1 pár kommunikálni egymással?! Minek éltek akkor együtt?!

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont máj. 25. 13:56 Privát üzenet
lilla64 nevű felhasználó válasza:

Igen.Ha a nő is dolgozik,a férfi is vegye ki a részét a házimunkából,függetlenül attól,hogy ki hány műszakban dolgozik.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont máj. 25. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Abból van elegem hogy minden ilyesmi rám hárul. Sokszor hulla fáradt vagyok..tudom ő is. Próbálok célozgatni kevés sikerrel.

# 5/21Időpont máj. 25. 14:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3-nak. Igen sajnos neki nem erőssége a kommunikáció. Volt mikor leültünk beszélni a házasságunkról.ugy kellett mindent kihúzni belőle.

# 6/21Időpont máj. 25. 14:02 Privát üzenet
A kérdés nem egyezik azzal amit írsz. Azt írod minden rád hárul, de azt kérdezed kell-e házimunkát végezned. Most hogy van ez? Kell, fele-fele arányban. Azon egyezkedj ki mit akarna csinálni inkább.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont máj. 25. 14:08 Privát üzenet

#6. Gondolom akkor is célozgattál... Inkább mondd el mit szeretnél, úgy talán könnyebb lenne az életetek.

32/f

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont máj. 25. 14:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

7 es.olvasd újra. A kérdés nem az volt hogy nekem kell e hanem hogy neki is kell e

# 9/21Időpont máj. 25. 14:13 Privát üzenet

Szerintem ha mindkét fél dolgozik akkor fele-fele hazimunka. Ha az egyik haztartásbeli és nem dolgozik akkor nyilván ő viszi az oroszlánrészét de akkor sem hiszem hogy 100-0 elosztásban kéne gondolkodni.

Én legalábbis senkinek nem nyalnám ki a s*gget. Ha ketten laktok, akkor a házimunkát is ketten csináljátok. Szerintem ez alap. Csak azért mert nő vagyok és nnem farkam van, ne nezzem engem senki bejárónőnek. Nem vagyok hű de nagy feminista félreértés ne essék, de manapság szerintem ennek kene az alapnak lennie.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont máj. 25. 14:13 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfinak illik házimunkát végeznie?
Szerintetek egy 18-20 éves gyereknek ha otthon él a szüleivel és még tanul milyen és mennyi házimunkát illik végeznie, vagy csak úgy ki kell szolgálja a szülő?
Szerintetek ha az egyik fél jóval kevesebbet keres, annak kötelessége ezért több házimunkát végeznie?
Tényleg annak kell több házimunkát végeznie, aki otthon van?
Egy 13 éves lánynak mennyi házimunkát kell végeznie?
Jogos, ha azonos munkaidőben dolgozó két házastárs közül annak kell több házimunkát végeznie, aki kevesebbet keres?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!