Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ferfinak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ferfinak is el kell végeznie a hazimunkat?

Figyelt kérdés
En 3 muszakban dolgozom. Ő 2-ben. Néha elmosogat vagy osszeseper. De takarítani vagy ehhez hasonlókat sose.
2019. máj. 25. 13:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Mit számít, hogy egyikőtök kettő a másikótok három műszakban dolgozik?


Naponta ugyanúgy 8 (és fél) órát dolgoztok. Mindkettőtöknek kell házimunkát végeznie.


Ennyi.

2019. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha mindkét fél dolgozik, igen. Ha a nő htb, elég, ha a férfi nem csinál direkt rumlit (tehát koszos ruha a szennyesbe, tányér a mosogatóba anélkül, hogy mondani kéne).


Gondolom, ha egyedül élne se csinálná meg senki helyette.

2019. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
nincs köztetek kommunikáció?! Sosem értettem, h miért nem tud 1 pár kommunikálni egymással?! Minek éltek akkor együtt?!
2019. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 lilla64 ***** válasza:
96%
Igen.Ha a nő is dolgozik,a férfi is vegye ki a részét a házimunkából,függetlenül attól,hogy ki hány műszakban dolgozik.
2019. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Abból van elegem hogy minden ilyesmi rám hárul. Sokszor hulla fáradt vagyok..tudom ő is. Próbálok célozgatni kevés sikerrel.
2019. máj. 25. 14:00
 6/21 A kérdező kommentje:
3-nak. Igen sajnos neki nem erőssége a kommunikáció. Volt mikor leültünk beszélni a házasságunkról.ugy kellett mindent kihúzni belőle.
2019. máj. 25. 14:02
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
A kérdés nem egyezik azzal amit írsz. Azt írod minden rád hárul, de azt kérdezed kell-e házimunkát végezned. Most hogy van ez? Kell, fele-fele arányban. Azon egyezkedj ki mit akarna csinálni inkább.
2019. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

#6. Gondolom akkor is célozgattál... Inkább mondd el mit szeretnél, úgy talán könnyebb lenne az életetek.

32/f

2019. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7 es.olvasd újra. A kérdés nem az volt hogy nekem kell e hanem hogy neki is kell e
2019. máj. 25. 14:13
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha mindkét fél dolgozik akkor fele-fele hazimunka. Ha az egyik haztartásbeli és nem dolgozik akkor nyilván ő viszi az oroszlánrészét de akkor sem hiszem hogy 100-0 elosztásban kéne gondolkodni.

Én legalábbis senkinek nem nyalnám ki a s*gget. Ha ketten laktok, akkor a házimunkát is ketten csináljátok. Szerintem ez alap. Csak azért mert nő vagyok és nnem farkam van, ne nezzem engem senki bejárónőnek. Nem vagyok hű de nagy feminista félreértés ne essék, de manapság szerintem ennek kene az alapnak lennie.

2019. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!