Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfinak illik házimunkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak illik házimunkát végeznie?

Figyelt kérdés

Takarítónőt alkalmaztam amíg egyedül éltem, étteremben ettem általában.


Egyszer próbáltam mosogatni de katasztrófális kudarcba fulladt.



2019. ápr. 16. 03:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

a korahajnali provokatív kamukérdés, csámpásrozi még mindig nem volt pszichológusnál.

Békülj ki apáddal, keress egy normális palit, vagy maradj a nőknél.

2019. ápr. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem, igen. Nem csak a nő dolga házimunkát csinálni, főleg, hogy ha mindketten dolgoztok. Ha mondjuk a nő valamilyen oknál fogva nem dolgozik, olyankor vállalja fel a házimunka részt. De ha mindketten dolgoznak, a nő is simán lehet ugyan olyan fáradt mint a férfi, szóval ilyenkor ne csak a nő vállaljon többet.

Meg ha pl a következő a helyzet, hogy a pasié a ház, akkor meg eleve ő tartsa már tisztán a tulajdonát, ne a "vendég". Mert attól, hogy valaki együtt lakik valakivel, valamilyen szinten csak egy elfogadott, állandósult vendég.

Azért mondom így, hiszen ha szakítás történik, a nő nem mondhatja, hogy itt maradok, vagy bármit is elviszek, mert az enyém. (természetesen itt csak olyan dolgokról beszélek, amit nem közösen vettek).

2019. ápr. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem illik, hanem kell. De ha nem akarsz, akkor tartsd meg a takarítónőt, nem hiszem, hogy a barátnőd ellenkezne. Tudod a tévhittel ellentétben attól, hogy valakinek vaginája van még nem szórakozás számára a házimunka.
2019. ápr. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas troll vagy.
2019. ápr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Igen, ahogy a nőknek is. (Ha csak annyit írtam volna, hogy igen, 100% közelében értékelnének, így 0% közelében leszek.)
2019. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kötelessége.
2019. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Wc-t lehúzod magad után, vagy már "azt sem illik, merz férfi vagy"? Ha barnamacis lesz a wc-csésze, a wc-kefével letakarítod vagy megvárod a takarìtónőt? (Remélem, ez csak egy troll, kamu kérdés)
2019. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, te vagy?
2019. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy ez csak trollkodás.

Mert ha nem, akkor szerintem te nem vagy férfi, csak egy nagyra nőtt, komplexusos kisfiú.


25/F

2019. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Igen, ahogy a nőknek is. (Ha csak annyit írtam volna, hogy igen, 100% közelében értékelnének, így 0% közelében leszek.)


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad


:DDD És lőn.

2019. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!