Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerhetem el a bizalmát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetem el a bizalmát?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt aki egy rémálom kapcsolatból lépett ki egy éve. Megycsalták többször,megverték, megalázták.Találkoztunk néhányszor de pár napja elküldött hogy nem akar tovább beszélni mert egyszerüen nem tud megbizni bennem.közben a unkahelye előtt járok el és meg gyanusitott hogy miatta járkálok ott de közben nem.Semmit nem tettem ellne,nem hazudtam soha,nem vertem át és rajta kivül nem is ismerkedem mással. Egyébként normális,őszinte egyszerű ember vagyok. Nekem rá van szükségem, mit tehetnék?

2019. máj. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Türelemmel, és kitartással lehet a bizalmat elnyerni, ha csak ezen múlik. De olyan is van, hogy azért nem bízik senkiben, mert nem akar senkit.


Viszont nem értek valamit. Többször megcsalják... és még őt verik meg, és meg is alázzák. Ezt hogy?

Ha egy vadállattal élt együtt, akkor az is kérdés, hogy mi vonzotta egy ilyen emberhez... Mert lehet, hogy csak a külső.

2019. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azt mondta, hogy nem tud megbízni benned, ezért véget vetett a dolognak, elég korrekt

szerintem hagyd békén, ilyen múlt után nem csodálom, hogy nem akar energiát fektetni abba egy év után (az semmi), hogy közel engedjen magához valakit

egyértelműen kifejezte, hogy nem akar semmit, ezen a jó szándékod se fog változtatni, tartsd tiszteletben

2019. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, részéről nincs vonzalom, sem bizalom. Ha szüksége lenne rád, megpróbálná veled legalább.
2019. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy nem kell bíznia benned úgy mint férfiben. Bízuon benned úgy mint egy barátban. Közelítsd meg erről, és előbb utóbb észre veszi.
2019. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!