Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez a zsigeri gyűlölet az ilyen nők iránt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor kiderül, hogy egy nőnek a párja/férje jól keres, ezért a nő ideiglenesen nem dolgozik, egyáltalán nem dolgozik, vagy csak részmunkaidőben dolgozik, még ha nem is erre irányul a kérdés, egyesek kiragadják ezt a részletet, és akkora trágár mocskolódást, személyeskedést rendeznek le akár több oldalon keresztül is, mintha személyesen az ő zsebükből venné ki az említett nő.

Holott nekik ettől se jobb nem lesz, se rosszabb.

Nem azokról beszélek, akik a párjuk pénzét szórják két marokra plasztikára, sminkre, ruhára, és lenéznek mindenkit, akiknek szerintük kevesebb jutott (bár ítélkezni fölöttük se kéne, egészségükre), hanem csak azokról, akik csak elvannak csendben és békében, átlagos színvonalon.

Egyetértek, hogy ez egy rossz döntés, nem erre van berendezkedve a mai társadalom, rizikós az egyén és a kapcsolat szempontjából is, de mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja.

Viszont a fröcsögő gyűlöletet, amikor sokszor napokon át nem bírnak erről leakadni a gyalázók, nem értem.


Hogy érint téged, hogy valahol a világon valaki nem dolgozik, mert csak? Tőled veszi el? Neked attól kevesebb lesz?


(A "jót akar" lemezzel ne is jöjjön senki. Egyrészt egy idegen miért akarna jót, a véleményét nem kérdezték, másrészt, ha én jót akarok, akkor kulturáltan fogalmazok, rámutatok a dolog rizikós pontjaira, és javasolok esetleg. Vagy elfogadja, vagy nem, a többi már nem az én dolgom. De nem ököllel ütöm a billentyűzetem és üvöltöm két pofára, "qrvaaaaa", ha mégis, akkor joggal kérdőjelezhető meg a szellemi épségem)


2019. máj. 26. 20:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

69%, utoljára kérlek, hordd el a mocskos szád, mert az életben majd még valaki beletapos.

És milyen igaza lesz...

2019. máj. 26. 22:14
 12/13 A kérdező kommentje:

Remélem, teljesül minden, amit most nekem kívántál. Rajtad.


Mégis mekkora nyomoréknak kell lenni ahhoz, hogy ok nélkül egy idegen halálát kívánd?!


Még egyszer ide ne merj nekem böfögni.

2019. máj. 26. 22:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt irigységből, mert úgy érzik, háztartásbelinek lenni könnyebb, csak nekik ez nem adatott meg. Más esetben meg inkább frusztrációból, mert értékesebbnek tartják magukat egy háztartásbelinél és haragszanak a világra, amiért nem magasztalja őket (sőt, rengeteg férfi inkább a háztartásbeli feleséget preferálja).


Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy ha valahol pénzügyileg megoldható, és a felek is értelmesen megegyeznek, akkor érdemes kipróbálni - éppen azért, mert könnyebb.

2019. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!