Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki lebeszelne errol a norol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lebeszelne errol a norol?

Figyelt kérdés

Belekeveredtem egy kapcsolatba en 23 vagyok o 20L.

Mar egy eve osszevagyunk nove komolyan.

Nagyon szerelmes vagyok bele, es szeretjuk egymast nagyon nagyon, de en nem latok semmi jovot.


Nem akar dolgozni, nem sportol, cukorbetegsege miatt mindennap beteg, es emiatt hizasra is hajlamos.

Depreszzioval es anxietivel kuzd. Lusta es ha en nem fozok vagy viszem ki a tanyerjat az ottmarad 1 hetig. Kepes elmenni haverokkal ejjel 4ig ami engem bant, de elvileg en vagyok az aki kontrollal.

Szex is kb egy honapban egyszer ha osszejon az is buli utan. (nem magabiztos)

(ez altal en azthiszem nem szeret es visszahizodok es o meg azthiszi en nem szeretem haha)

Lehet emiatt de most tortent egy kis bunyo, mert elkezdtek bokolgatni egymasnak egy csavoval es rajottem, hogy mitortenik es beleolvastam a beszelgetesbe, (persz en vagyok a rosz aki ilyet csinal). Es hat kiakadtam o meg a mentalis problemaira hivatkozott.


Nekem o mindenem, rengeteget jelent nekem es nagyon szeretem, de ez csunya volt.

Most haza megy szuleihez egy par honapra, hogy rendberakja a fejeben a dolgokat, de most ugy ossze zavarodott, hogy azt sem tudja, hogy keszen all e egy kapcsolatra. Ha igen akkor mindenkeppen velem szeretne lenni.


Nah most itt lenne az alkalom, hogy veget vessek a dolognak, de ugy osszezuhantam, hogy nembiztos a dologban, hogy kepes vagyok a bokrol is megfeletkezni, csak maradjon velem. Volt par kapcsolatom de utoljara 6 eves koromban sirtam. Mar 3 napja nem ettem. Hulye vagyok:D



2019. máj. 27. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi csaj lehet, én 5 évvel idősebb vagyok, de tudnék mit tanulni tőle. Okos, mert így eléri, hogy kaparj utána, engem meg a legutóbbi exem is semmibe vett. Úgy látszik, hogy veletek így kell bánni.
2019. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
En egy ragaszkodo tipus vagyok haha, es kepes vagyok szemet hunyni ezekre, mert boldog vagyok es csak az erdekelt. De ha jovot nezem akkor egy nagy semmi lesz ebbol. Vagy folytatom akkor a vegen en fogom ellatni.
2019. máj. 27. 18:32
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor hunyj szemet haha.
2019. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Hát haver kár a jövőt nézed, mivel bulizgatni jár nélküled nem nagyon tudsz a személyes dolgairól , feltételezem csal is ezért kevés a szex. Nagy papucs vagy , majd ha szemedbe nyomják a bizonyítékot akkor is nyald a fenekét.
2019. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha összegezzük a hibákat, sokkal több a rossz mint a jó dolgok a életedben, akkor miért tartanád meg ot?

Nem törődik veked ez a nő nagyon önző .... kapni szeret de adni nem.

Lusta takarítani és meg arra is hogy szétrakja a lábat, ez kinek kell.

Tudod hogy mi a baj az ilyen csajokkal, hogy nem tudod őket lerázni, ettől sokkal jobbat találsz. ::)) 100%

Kiváncsi volnék hogy milyen arcra IS....

2019. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszereitől csökkent a libidója (sőt, biztos), erről orvossal konzultálhattok, és ezt talán meg tudjátok legalább oldani.
2019. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na jó.. :)

Elolvastam az összes választ is..

Én úgy gondolom, hogy jobb lenne, ha szakítanátok. 23 éves vagy, 23! Annyira fiatal, hogy bárki lehetsz még, ha odateszed magad. Viszont ha egy ember, jelen esetben a párod, aki ennyire leszív, nem fogsz tudni fejlődni, és nem csak a munkában.

Az én párom is cukorbeteg... :) és ha betartja a dolgokat, nem hízik. Nem is depressziós, pedig szó szerint a lassú halál jutott neki.. nem szed semmi gyógyszert depresszió ellen, szóval nem egy bogyó mulasztja el a baját.

A barátnőd önző, szeretetéhes és önbizalomhiányos, ez a leírtak alapján kb 100%.

Ha viszonzás nélkül is kiapadhatatlan kút vagy(az adás szempontjából), csak akkor maradj vele, különben tönkre fogsz menni. Először lelkileg, mert már most is össze-vissza vagy.. utána testileg is.

Egyébként nem lehet hogy a “kedves baráti köre” van rá ilyen rossz hatással? Mert ha ez állna a dolgok háttere mögött, akkor a “zavaró” tényezőt kiiktatva, lehet hogy változna a barátnőd.

N

2019. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Koszonom Wondernails es koszonom az utolsonak is az ido befektetest:) Beszeltunk azota egy csomot es nagyon jol latod onbizalom hiany, fel hogy elveszit, azthiszi tul jo vagyok mivel eddig csak rosz volt az eleteben, ezert kepes es tonkreteszi a kapcsolatot (ugye a bokolgatassal).

Ez tudatalatti.

Valoban ellustit es nem huz elore, de valahol megis nagyon boldog voltam, inkabb azt elvezem, hogy milyen jol kijovunk meg nem unjuk egymast.

De valoban rengeteget kene dolgozni ahhoz, hogy ez mukodjon, es a betegseg meg depi mindig is problema lesz. Igazad van 23 vagyok, nincs idom ezen dolgozni evekig.

Lehet csak felelem van bennem, az egyedul let.

2019. máj. 29. 11:22
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nem "ragaszkodó" típus vagy, hanem társfüggő. TÁRS-FÜG-GŐ. Nézz utána, nagyon nagy különbség. Ha megoldod valahogy a társfüggőséged, egyszerűen majd megváltozik az ízlésed is és nem fognak többé bejönni az olyan lányok, akikkel ilyen egyenlőtlen kapcsolatokba kerülhetnél. Nagyon jó és hatásos önismereti tréningek, pszichoterápiák érhetők el manapság, amik a közreműködéseddel teljesen másfelé tudják fordítani az életedet. Megéri.
2019. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!