Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofon és fenyegetés azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofon és fenyegetés azért, mert nem akarok szülni, szakítok és kiállok magamért?

Figyelt kérdés

Úgy indult a kapcsolat, hogy lelkileg sérült önbizalomhiányos, szorongó voltam. 7 éve vagyunk együtt, most 27 éves vagyok, a párom egy évvel idősebb. Volt egy 120 ezres fizetésem, adminisztrátorként helyezkedtem el, pedig van piacképes diplomám, de egyszerűen nem mertem komolyabban belevágni egy ideig. A párom nem is támogatott benne, ő sokat keres, azt mondja, bőven elég, ha ő gürizik.

Az utóbbi években megváltoztam, lett először egy szakmámnak megfelelő, de belépő szintű pozícióm, majd fokozatosan kerültem feljebb, de most, fél éve kaptam egy nagyon jól fizető, pörgős, stresszes munkát.

Emellett elkezdtem ízlésesen sminkelni is és az utóbbi másfél évben edzek is, ami meg is látszik. Sikeresebbnek, erősebbnek, önállóbbnak és szebbnek is érzem magam, elkezdtem élvezni az életet.

A párom a változásaim óta egyre bunkóbb velem, olyanokat mond veszekedéseknél, hogy insta liba testem lett, és, hogy minek csinálom ezt mikor nemsokára szülni fogok, mivel abban állapodtunk meg. Mondtam, hogy mégsem szeretnék még pár évig, és egyébként is jobb egy karban tartott, sportos testtel belevágni a baba projektbe, de csak hajtogatja. Szerinte felelőtlen is vagyok, mert a reform étkezésemmel veszélyeztetném a magzatot is, mert nem eszem hozzáadott cukros dolgokat.

Az új munkahelyemnél csak az interjúzás 3. körénél szóltam neki és akkor mindent megtett, hogy szabotálja, majd kikelt magából, hogy lassan anya kéne legyek, mert ketyeg az óra, nem ilyenekkel bohóckodni. Meg úgysem fogom bírni, gyenge és döntésképtelen vagyok.

Én már itt megfenyegettem szakítással, ezért visszavett még akkor.

Tegnap viszont összevesztünk a politikán, nagypofájú libának nevezett, és megkérdezte, hogy mikor lettem ekkora semmirekellő, versengő femináci és mégis mikor akarok szülni. Mondom SOHA. Amit persze úgy értettem, hogy neki soha. Erre azonnal lekent egy pofont. Sírtam, kimondtam a szakítást, de megfenyegetett, hogy megtalálja a módját, hogy kirúgasson a munkahelyemről, szét fogja küldeni a régi papírjaimat, amiken az áll, hogy kezelt pszichiáter - nála összesen 3x voltam, pszichológus, és hangfelvételekről is beszélt, elvileg felvette azt, amikor egy családi balhé után dühösen beszéltem édesanyámról, és azt is el akarja küldeni a családomnak és a főnökömnek is.

Szerinte ez jogos, ha ennyire felnőttesdit és önállósdit akarok játszani, akkor viseljem büszkén, hogy senki sem fogja nagyra tartani a valódi énemet, amit csak ő ismer.


Mihez lehet kezdeni az ilyennel?


2019. máj. 27. 17:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter vagy pszichológus???... mondjuk ezek titoktartásra kötelezett dolgok szerintem. Ráadásul ismerőst nem kezelünk (mondják ők) aztán összejövünk vele?
2019. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem ő kezelt. :D Csak megkaparintotta a papíromat, minden leletem, ambuláns lapokat, ki nem váltott recepteket megőriztem az elmúlt 10 évben kb. Van egy mappám erre, amit magához vett a tudtomon kívül.
2019. máj. 27. 18:42
 23/35 anonim ***** válasza:
63%
A jó kereső férfi nem mindig párosult a jó neveltséggel , és mentalitással . Sőt sokszor idegesebb aki teli van verve...
2019. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal hagyd ott, es ha megcsinalja amiket mondott szemelyijogsertesert fel lehet jelenteni...
2019. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%
Aki az exeit csak szidni tudja, az is intő jel. Nárcisztikus a partnered. Tönkre fog tenni, ha nem lépsz olajra. Annyit tudsz mondani neki, miután már elcuccoltál (akkor, amikor nincs otthon), hogy feljelentetted és egy rossz lépés után letartóztatásban lesz része.
2019. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Fénysebességgel elköltözöl

2. Szólsz az ismerőseidnek,munkatársaidnak,hogy az exed bekattant

3. Ha közzé tett valamit,szólsz a rendőrségnek,hogy te nem járultal hozza a rólad illegálisan készült hang/fotóanyag terjesztéséhez

2019. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

#14/#15 Te egy hányinger vagy női szemmel nézve. Te is tuti így jártál. Akartál volna gyereket és nem szült neked a nőd? Ezert aki ilyen helyzetbe kerül annak a párját mocskolni kell? Remélem az ilyen emberek nem szaporodnak.


Mi az hogy anya kell legyél lassan? Nincs még a párod felnőve gyerekvállalashoz. Sőt remélem nem is lesz neki mert mit örökölne a szegény gyerek. Lehet rosszabb természete lenne mint az apjának. Még nem látna mást mint azt hogy az anyját de lehet a gyereket is terrorban tartaná.


N

2019. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy ha bármi ilyesmit megtesz, te feljelented a személyiségi jogaid megsértéséért és ha ő bárkinek kitereget bármit, akkor az bizonyíték lesz ellene. Azért mondd el, hogy lássa, hogy nem ijedtél meg, tudod mit kell tenned ilyen esetben. Aztán lépj le mellőle nagyon sürgősen, mielőtt még jobban tönkretesz. Én is járok pszichológushoz vállalom is, ez tök jó dolog, ne szégyelld. A főnöködnek maximum csak annyit mondj, hogy szakítottál a barátoddal aki megfenyegetett hogy kirugat téged minden eszközzel, jobb ha tud róla. Akkor ha tényleg próbálkozna, végig se fogja hallgatni. Nem kell beszélned arról, mit tervez, miket akar felhasználni. Ha van biztonsági őr, vele is lehet majd beszélni, hogy be se engedje.
2019. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hihetetlen hogy valakiből 7 év együttélés után jön ki az állat. Elvileg akit szeretünk, azt semmilyen helyzetben nem bántjuk, főleg nem ilyen aljas módon. Milyen fondorlatos görény volt hogy felvételeket raktározott rólad hogy majd elő tudja húzni. Sajnállak hogy 7 évig ilyen görénynek adtad magad.
2019. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Ba**sszki ez egy kretén...egy retardált f**asz már bocs...


Ha jó munkahelyed van normális kollégák akkor elhinteném , hogy szakítottam és az exem egy kretén....


De, hogy nagyon gyorsan tiplizz az hótziher.


ÉS le ne feküdj vele!!! Mert tuti becsúszik egy gyerek!

2019. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!