Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem vagy a gyermek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem vagy a gyermek az első?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 4 éves kislánya az előző kapcsolatából. Felváltva van a kislány hol az anyánál, hol az apánál. Kettőnk munkabeosztása viszont teljesen különböző, így csak hétvégén tudunk rendesen együtt lenni. Illetve tudnánk mert hétvégén van ott a kislány. Szeretem a gyerekeket, csak úgy érzem semmi törődés vagy gyengédség nem jut nekem. A csajszi egész nap az apján lóg és éjfél körül alszik el. Én addigra elalszok és így szex sem mindig van. Sem egy kettesben elöltött séta, kettőnkre szánt idő. A törődés kimerült abban hogy összebújunk ha elalszik a kislány. Mi lehetne a megoldás?
2019. máj. 27. 23:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Gyerek az első! Viszont meg tudom érteni hogy mit érzel. Lenne egy ötletem. Csinálj egy közös programot! Ahol a kislányt lefárasztjátok! Ő jól szórakozik, hamar bealszik és nektek is lesz időtök egymásra.
2019. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, szerinted milyen megoldás jöhet szóba?

Búcsút intesz és keresel olyat, akinek nincs gyereke, szabadideje viszont van.

Mi mást szeretnél?

2019. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%

Tanuld meg a leckét!


ALAP, hogy gyerekes és/vagy kutyás emberrel nem kezdünk!

Főleg, ha nő.

2019. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni hogy én vagyok a nő. Fél éve vagyunk egy pár. És nekem nem magával a kislánnyal van bajom mert nem tehet róla, csak így kezdek boldogtalan lenni.
2019. máj. 27. 23:11
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Munkaváltás?
2019. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Ez a pasi csomagban jár. Így kell elfogadni, gyerekkel együtt. Gondolj bele, hogy ők csak hétvégén tudnak találkozni. Te pedig ezt is elvennéd, mert neked az úgy jobb lenne. Ez puszta önzés, két ember kárára. Az egyiket elvileg szereted.

Szerinted a párod tudná őszintén élvezni a kettesben töltött időt, ha ez annak a rovására megy, hogy nem látja a gyerekét?

A szülő-gyerek kapcsolat örök. Ti lehet, hogy már hétvégén nem lesztek együtt. Ha kettejük kapcsolata megromlik, az is (többnyire) örök. Kívánhat ilyet valaki annak, akit szeret?

Boldogtalan vagy. Olyasmi miatt, amin nincs jogod változtatni. Azon változtathatsz, hogy kilépsz és boldog leszel, csak mással.

2019. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp a gyerek az első. Ez nem is kérdés. Vagy fogadd el, vagy szakíts.
2019. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
A szerelem.
2019. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

A gyerek az első nyilván. Pasik, nők jonnek-mennek, a gyerek marad.

Változtattok a munkaido besztason vagy keresel gyermektelen pasit.

2019. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

Nézd egy embernek akinek van egy gyereke, ALAP hogy a gyereke az első. Ez nem azt jelenti hogy te nem vagy fontos de látod a szerelmek jönnek-mennek, ők is szétmentek és sok esetben múlandó is. A gyerek-szülő közti kapcsolat (jobb esetben) örökre ott van. Mondom ezt úgy hogy nincs gyerekem és nem is vagyok nagy gyerekpárti.

Megértem hogy számodra probléma hogy nem mindig tudsz a pároddal együtt lenni, minőségi időt tölteni de akkor amikor nem nálarok van a gyerek csak tudtok egymásra több időt szánni, nem?

Beszéltél erről a pároddal? Picit jobban gazdálkodjatok az időtökkel. De amikor a kislánya itt van, természetes hogy elsősorban vele foglalkozik.

2019. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!