Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha barátnőd elküldt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha barátnőd elküldte volna az anyjának fotón a naplód oldalait?

Figyelt kérdés

A lényeg h pszichológushoz járok és ő mondta h írjak naplót az érzéseimmel,gondolataim mal naponta.

Azt h elküldte véletlen "talaltam " a telefonjában, mert mondta h olvassa fel mi jött neki messengeren .



Munkahelyi zaklatás miatt és alaptalan vádak miatt kellett otthagynom a munkahelyem es azota ezt még nem dolgoztam fel pedig több mint 1eve már.


2019. máj. 28. 21:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ aki érdemben vslaszolt:)


Engem az a része "nem bánt" hogy elolvassa a naplóm. Nyilvan ha gond van egy kapcsolatban amiben tanácsot kér vlkitol miért ne tehetné az anyjától.


Azt mondta h segíteni akar nekem ezért is mutatta meg az anyjának hátha van ötlete.. Mondtam h persze neki is kell vlki akinek elmondhatja ha nyomasztja vlmi de akkor csak emlékezetből mondjon példákat és úgy mesélje el..


Raadasul az anyjával olyan formális a kapcsolat közös dolgunk és témánk se nagyon van..

2019. máj. 29. 08:45
 12/15 A kérdező kommentje:

4es válaszoló pont ezt mondta ő is. Nem az zavar h elolvasta hisz a párom elvégre előtte már ne legyen titkolózás de ez ami történt...mert olyannak "adott ki teljes mértekben"aki hozzám fényévekre van lelkileg úgy érzem ehhez az anyjának semmi közé, ő se mesél az ő gondjairòl.


Más lett volna ha esetleg tudja kivel vagyok olyan viszonyba és neki mutatja meg

2019. máj. 29. 08:51
 13/15 anonim ***** válasza:

Éngem rosszul érintene. Azt, hogy ő elolvassa még megbocsájtanám..

De megbeszélhetné velem, vagy olyannal aki közel áll hozzám.

Az, hogy lefotózta és elküldte másnak kicsit sok.

Lehet szakítanék vele. De ez csak én vagyok.

2019. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy elküldte véletlen derült ki mert jött neki messenger üzenet mutattam neki elolvasta. Majd amikor a visszanyilra böktem a másik ujjammal megerintettem véletlen a kijelzőt és úgy nyílt meg az anyjával a beszélgetés
2019. máj. 29. 18:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki ennyire nem tartja tiszteletben a másik privát szféráját az mehet amerre lát. Egy párkapcsolatban is kell hogy legyen az embernek magánügyei, pl. telefon, számítógép, napló stb.

Én is vezetek évek óta naplót, bár jól el van dugva, de ha ezt tenné velem a párom kivágnám mint macskát....

30N

2019. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!