Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fekszik le velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem barátőm csak 4-5 naponta?

Figyelt kérdés
akár minden nap is lefeküdhetnénk. Bármit csinálok izgatom nem akarja. Eleinte szinte minden nap sexeltünk aztán ido mult es egyre kevedebbszer 2 naponta 2-3 naponta 3-4 naponta most meg mar 4-5 naponta... Nincs semmi baj az együttletünk során. Mindig megteszek érte mindent. És szoktam is kérdezni időkozönként hogy minden jó-e és nincs baja. (Régebben volt de azt megbeszéltük ) 18L 20/F
2019. máj. 29. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

10.-nek igaza lehet!


A bogyó kiöli sok csajból a cicát.

2019. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát elég fiatal még, hogy a gyógyszer elvegye az étvágyát...
2019. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

???


Miért, szerinted fiatalon máshogy hat a gyógyszer?

2019. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
18 éves lány egészséges esetben és jól kielégítettség során naponta kéne, hogy igényelje a fűrészelést. 😉
2019. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

A gyógyszer libidó-gyilkos hatása nem kor szerint szelektál...

Én 22 voltam, mikor szedtem, nekem is elcseszte. Le is álltam vele 1 doboz után. Soha többet.

2019. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
58%
Még jöttem, mint kosigényű. Van, hogy 2-3 hétig nincs szex, de van, hogy egy héten 3-4 alkalommal is. Nem szedek bogyót, a páromat imádom, jó is vele a szex. Egyszerűen fáradt vagyok, nem olyan volt a napom, vagy csak fáj a hasam/fejem/fogam. Nem feltétlen számolok be minden kínomról, viszont épp elég ahhoz, hogy ne legyek hangulatban. Ne aggódj e miatt, viszont lehet, hogy érdemes egy beszélgetést erre áldozni, hogy veled van e a baj, vagy csak a hangulatával.
2019. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!