Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nagyon bunkó velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon bunkó velem, és ennek ellenére én nagyon szeretem Őt, akkor én pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Balek vagy.
2019. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hogy szereted őt. Egósan, tehát érzelmekkel, vagy felébredetten, tehát feltétel nélkül
2019. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kéne olyan szavakat használnod, amikről fogalmad sincs mit jelentenek.

Amúgy nem, nem vagy az.

2019. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy mentálisan sérült lábtörlő. Én sose fogom megérteni hogy lehet szeretni valakit, aki úgy bánik velem, mint egy darab szarral, de ti tudjátok, mire jó ez nektek.
2019. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2019. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
azt gondolod, nem érdemelsz jobbat. de.
2019. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!