Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokkal is beszélnek igy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is beszélnek igy egy normális kapcsoltban? Nézzem el?

Figyelt kérdés
Második éve lesz h élettársammal élek. Amig udvarolt addig minden szép volt, majd amint össze költöztünk kezdett kinyilni a szája velem. Most ott tart a kapcsolatunk, ha nem tetszik neki amit mondok simán ku..a anyáz, férgez, parasztoz engem! Hozzá teszem én soha nem illetem őt csúnya szavakkal. pl. megkérdeztem mikor veszi fel fizetését mivel szabin lesz akkor mikor adják és vidéken lesz,utána ünnep jön, ezért olyan ideges lett, kifordult magából, elhordott parasztnak engem, hogy én ne azzal foglalkozzak!! vagy másik példa - szórakozóhelyen állunk sorba italért, mondom neki -meghivhatlak? (hülyeségből) Erre is olyan szinten kiakadt rám, hogy otthagyott volna az éjszakába úgy mentem utána. Mivel h merek ilyet mondani h meghívhatom -e? mikor az az ő pénze is! (közös kasszán vagyunk) Hazáig mondta rám az áldást h egy féreg vagyok!!Vagy el voltunk vidéken fesztiválon össze futottunk vidéki kollegámmal(férfi) adott 2 puszit váltottunk pár szót - ezért ku..a voltam. Én lennék ennyire rossz és megérdemlem, hogy így beszéljen velem? Már ott tartok h nem tudom melyikünkkel van a baj.
2019. máj. 30. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vannak emberek ilyen világi b@armokk@l? Komolyan mondom,tedd ki mint a macskát sz*rni! Ez nem "normális kapcsolat" a legkevésbé sem.
2019. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze...mindenki így beszél normális kapcsolatban. Ilyet kérdezni...


Remélem nem gondolod, hogy Te normális kapcsolatban élsz? Mert ez amit leírtál esetleg a kisebbségi telepeken jellemző nem pedig normális kapcsolatban. Azért érdekes, hogy ezt meg kell kérdezned.

"Paraszt, qrva, féreg" hát nem semmi. Na most vagy lesüllyedsz az ő szintjére és vissza szólogatsz neki hasonlóan (milyen szép is lesz ez az utcán) vagy kibszod őt mert egy fsz.

2019. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem pasi vagy mert én is ezt kapom pasiként. Még csak meg sem boríthatom😀
2022. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!