Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ujra szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ujra szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki sokáig szerelmes volt belém de nem jártunk mert akkor még volt barátnőm , közben jobban megismertem és beleszerettem de ő addigra már nem volt szerelmes belém és igy nem akar velem lenni. Mit tehetnék hogy újra belémszeressen ?

2019. máj. 31. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Semmit, senki se epekedik végtelenségig, elmúlt, kiábrándult, megunta, túllépett.
2019. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Gyász voltál hogy nem ápolgattada nőd mellett. Edd meg amit főztél.
2019. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Semmit, sz.r helyzet, az ilyen szituációkból sose kerülhetsz ki győztesen.

Mivel nem rúgtad ki azonnal, hezitálás nélkül az akkori nődet, de legalábbis nem kezdted el a második csajnak csapni a szelet, most a szemében tuti "nem vagy férfi".

Ha megtetted volna, akkor meg nem bízna benned, és ide írogatná ki, hogy "a pasim miattam hagyta el az előző barátnőjét, engem is dobni fog?"

Tanulság: hagyd a fenébe és lépj tovább.

2019. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!