Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történt ez?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt 2éve és beszélgettünk segitettem neki pár dologban és elég hamar megkedvelt és belémszeretett csak sajnos én nem voltam szerelmes belé mert egyrészt vokt barátnőm másrészt nekem kicsivel több idő kell hogy kialakuljanak az érzelmeim hogy valakit megszeressek. Ő sem mondta sokáig hogy szerelmes csak szenvedett ugy hogy nem mutatta ki ! Ez idő alatt szexeltünk idővel egyre gyakrabban és az utobbi időben már ugy volt hogy alakul köztünk több is hogy együtt leszünk mint egy pár hisz ő is akarta már több mint egy éve hogy végre vele legyek, és amikor beleszerettem és elmondtam mit érzek remélve hogy minden rendben lesz és végre boldogok lehetünk ő megváltozott, egy honap leforgása alatt elmondta hogy már nem szerelmes hogy már nem akar kapcsolatot és hogy foglalkozni akar az életével , ezt nem tudom hiva tenni hogy hirtelen ennyire közömbös lettem számára , most itt állok szerelmesen és összetört szívvel és nem tudom mitévő legyek . Többször beszéltünk a dologrol és azt mondta hogy ne mondjam hogy soha mert még lehet hogy valamikor együtt lehetünk ha ugy hozza a sors de nem most .

2019. jún. 1. 22:02
 1/5 Izabella220 ***** válasza:
Ne haragudj de ha egy olyan ember vagy aki kapcsolat mellett,belemensz ilyenbe,és hülyíted aki veled van,annak ellenére miből gondolod,hogy te megérdemled a agy boldogságot,ha ilyen szinten tiszteletlen voltál.
2019. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szar ügy
2019. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ugye még gyerek vagy? Látszik.
2019. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Karma.
2019. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolat mellet csináltam , csak a történet elején voltam kapcsolatban
2019. jún. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!