Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a viselkedést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést? Nem jelentek neki semmit?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja járunk. Eddig minden rendben volt, de mostanában akadt egy nagyobb problémám. A barátom adott ugyan tanácsot, de ezzel nem tud segíteni, lelki támogatásra lenne szükségem. Legutóbb mikor találkoztunk azért, mert látszott hogy most emésztem magam , ezért úgy érezhette a barátom, mintha nem szeretném. Se szexelni, se csókolózni nem volt kedvem, mert ideges voltam. Akkor megölelt, de sokat nem tudott kezdeni a helyzettel. Eltelt azóta pár nap és nagyon furcsa a viselkedése. Messengeren nem keresett 2 napig, de facebookon közben posztolt. Tegnap este azt posztolta az egyik közös képünket is, de nem keresett. Amúgy én bocsánatot kértem tőle és biztosítottam róla, hogy szeretem az idegességem ellenére is( még aznap amikor találkoztunk). Ma írt délután, de csak valami videót küldött, visszaírtam rá, erre meg küldött egy smileyt, de semmi mást. El vagyok foglalva a problémámmal, de jól esett volna ha megkérdezi mondjuk hogy telt a hétvége vagy kicsit tartja bennem a lelket. Nem tudom most ezt mire vélni.

25N


2019. jún. 2. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélhetnél vele a problémáról vagy valami másról, mert eddig totál azt közvetítette felé, hogy felesleges/zavar. Most vár rád.

32/f

2019. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fizikai kontaktust leszámítva nagyon is éreztettem vele, hogy szükségem van rá. Lehet, hogy nem akar energiát pazarolni rám... Nem akarok neki panaszkodni, de jól esett volna, ha keres. Egy videóval nem tudok mit kezden, nem is értem miért küldte.
2019. jún. 2. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Találkozzatok és beszéljétek meg. Mondd el te is őszintén, hogy mi esne jól neked, és hogy azért, mert most nem tudsz vele annyit foglalkozni, mint szeretnél, még nem jelenti azt, hogy nem akarsz vele beszélni.

Lehet, hogy 2 hónap után neki ez túl hirtelen, "túl sok", nem tudja, hogyan kezelje, vagy mi lenne jó számodra.

2019. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kifordítod a helyzetet. Begubóztál és te magad írtad hogy úgy viselkedtél vele mintha nem érdekelne. Elmondtad neki a problémát, hogy küzdesz valamivel, felfogta és teret ad neked, hogy foglalkozhass vele. Valószínűleg az is benne van valóban hogy nem tudja hogy kezelje, de azért mert nem kommunikálsz vele. Te küzdesz most gondokkal, neked kéne nyitnod és keresni, mert nem tudja hogy mekkora szabadságra van most szükséged. Elmondani dolgokat, megosztani érzéseket, ehelyett elfordulsz tőle és elvárod hogy a számára teljes káoszban tisztán lásson mindent.


Megértem hogy problémád van, ő is biztosan így van ezzel, de nem egészséges kivetíteni és a másikra hárítani azokat. Konkrétan elvárod hogy a lelki állapotod javításáért ő tegyen, ami eleve nonszensz, mert ezt neked kell megoldani. Ekkora felelősséget ne haragudj, de hihetetlen önzőség a másikra zúdítani. Mindemellett nem kommunikálsz vele értelmesen és elbújsz. Míg nem írt 2 napig, mondjuk írhattál volna te is, ha már volt egy apróbb összezörrenés, mert azt éreztetted vele hogy nyűg jelenleg számodra.


És hogy mindebből azt vonod le, hogy nem jelentesz neki számára semmit, megint problémára utal. Nem tudom ez a probléma hozza-e most ezt ki belőled, vagy alapból küzdöttél hasonlóval korábban is, de hajlok afelé hogy egy értelmes szakemberhez érdemes lenne elnézni, a jelenlegi problémában is segítene és alapból az esetleges lelki gondjaidat feltudnátok tárni, dolgozni vele.

2019. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!