Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudom mihez kezdjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom mihez kezdjek, valami tanács?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt, 20 éves vagyok ő pedig 25. Minden rendben volt vele az elején, nem is tudtam volna olyan dolgot mondani ami nem tetszik benne. Mikor találkozunk nagyon boldog vagyok, mert ilyen szintű törődést és odafigyelést még senkitől sem kaptam, viszont történt pár dolog ami totá üti ezeket.

Ha van valami apró probléma ami nekem nem tetszik benne már szólni sem merek, mert konkrétan le akarja harapni a fejemet. Nem lehet vele meg sem beszélni a gondjainkat, mert mindjárt mindenért engem hibáztat és úgy beszél velem mint a kutyával, bocsánatot sem kér, de már másanp úgy viselkedik mintha semmi sem történt volna. Nagyon sokszor ha megy valahova inkább a haverokat hívja magával és nem engem, ezért mondjuk még nem is szóltam, mert mondom már félek a reakciójától, de ezeket leszámítva meg nem tudja mikor mivel kedveskedjen. Mit gondoltok mitől lehet ilyen ingadozása a hangulata terén? Már nem bírom ezt. Mit tanácsoltok?


2019. jún. 2. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást.

Beteg emberekkel nem érdemes tönkretenni az életedet.


Aki pedig a párjával úgy viselkedik, mint a te 25 éves akárkid, akkor az nincs rendben. Fölösleges erőlködni a megbeszélésen is, hisz ő ilyen. Nem fog változni hosszú távon.

2019. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Minden rendben volt vele az elején" - tevedes. Ti most vagytok egy kapcsolat legelejen, es a csavo mar most egy mocskos szaju tiszteletlen troger veled (nem, az hogy neha megszan par bokkal meg aprosagokkal esetleg es ugy viselkedik mint egy normalis ember, az nem eleg). Innentol kezdve sajat kompetenciadnak megfeleloen el tudod donteni, hogy szeretned meg ra elpazarolni tovabbi honapokat, eveket vagy picit tisztelni kezded magadat jobban.
2019. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lapát. Még szerencse, hogy az elején kiderült.
2019. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy... Maradj vele, majd 20 év múlva rájössz majd, hogy milyen papucs vagy.

És az a sok sok jó, meg kedveskedès csak álca, hogy maradj csendben mert ő èlni akarja a titkos kis életét.


Tehát neked kuss a neved.

2019. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazán kedves tőle, hogy nem egész nap bunkó és agresszív veled, csak naponta többször. Főnyeremény. Biztos nagyon szeret is, ha magasról xarik rá, te mit szeretnél, hogy lenne a jó.

Jól becsüld meg, mert ekkora büdös parasztot tanyán is keveset találni.

🤦‍♀️

2019. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!