Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok ebben az esetben a p@r@szt?

Figyelt kérdés

Párom szólt még hét elején, hogy náluk szülinapozás és meghívnak. Én már akkor mondtam, hogy megyek, de este barátnőmmel találkozom. Semmi baj, délután 3-4 óra körül lenne. Mondom szuper 7kor majd megyek barátnőmhöz.


Aznap délután fél 3tol nem csináltam magamnak programot, mondván akármikor szólhatnak és akkor megyek. Párom fél 5kor szólt, hogy kb fél óra -óra és kész lesz az anyukája mindennel otthon. Mondom oké, akkor olyan 6körül megyek és még időt is tudok ott tölteni. Erre párom majdnem fél 7kor szólt, hogy megyek akkor?

Mondom persze, de max fél órát maradok, mert barátnőm vár és egyébként sem ez volt megbeszélve.


És akkor nekem esett a párom, hogy jól van akkor nem kell jönni, menjek nyugodtan a programomra, végülis csak a családjárol van szó, de ha nincs időm rájuk akkor nincs. Meg hogy nekem miért nem jut eszembe halasztani a barátnőt a családja miatt.


Tényleg neki van igaza és "ez van, csúsztak "? Az nem számít hogy kb egész délután otthon ültem és vártam hogy szóljon?

Egyébként elmentem hozzájuk és késtem barátnőmtöl..


2019. jún. 3. 06:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Így van, mert ti tudjátok mi a helyzet náluk, vagy épp nálunk. Így van.

Köszönöm, innentől nem olvasok több kommentet.


Legyen szép napotok! :)

2019. jún. 3. 17:30
 22/23 anonim ***** válasza:
64%

Ha néhány olyan válasz érkezik, ami nem egyezik azzal, amit te elgondoltál és nem kapsz visszaigazolást, már megy a durca és hiszti...

Azért ez is sokat elárul rólad.

2019. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
37%
Azért az sokat elárul rólad, hogy majdnem mindenki veled értett egyet, én is és egy kommented alapján megváltoztattad a véleményeket. :-D Szuper vagy!
2019. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!