Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este meg akart verni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este meg akart verni a párom. Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt hozzám vágott egy fesüt. Utána részegen jött haza. Elaludt, nemsokkal később felkelt és lepisilte a gyerekem játékát az erkélyablak előtt. Akkor is nagyon csúnyán beszélt velem, h húzzal befelé, talarodjak innen, mert ő fáradt. Csak azért néztem rá, mert azt gondoltam hány.

Most tegnap este, megint elaludt a tvn, kimentem és be szerettem volna hívni magam mellé. Fogalmam sincs mit tettem rosszul de alpárian beszélt velem,. Erre a kislányom is felkelt(nem az ő gyereke). Kussoljunk el, takarodjunk innen az anyámba, különben megver. Ezt elmondta nagyon sokszor. Rám is emelte a kezét, csak sikerült magam elhúzni tőle. A lányom mondta, h ne bántsd anyát.

Tudom, h el kell költöznünk. Szerencsére szüleim bármikor szívesen fogadnak. Ebbe nem fog felnőni a lányom.

Két éve vagyunk együtt, mindig is viharos volt a kapcsolatunk. De ilyet még soha nem tett. Mi lett vele? Miért érdemlem ezt. Velem még soha egy férfi nem viselkedett így.

Köszönöm szépen


2019. jún. 4. 06:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig felteszik az emberek a kérdést...teszem hozzá jogosan...


Kell a rossz?? Kell hát....hát akkor szenvedj.

2019. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy ilyen utan nem is ertem hogy minek irtal ki kerdest. ALAP , hogy vagy annyira felelossegteljes anya, hogy tekintettel vagy a gyerekesre es menekited ebbol a helyzetbol! Itt nincs kerdes, abszolut nem szamit hogy MI AZ OK, hogy miert kattant be. Legyel mar ennyire felnott es menjetek el...
2019. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
19%

Viharos kapcsolatai a tiniknek vannak, neked már van egy lányod, és veszélynek tetted ki. Ez nem a viharos kapcsolat fogalmat meríti ki, hanem a felelőtlenségét. Valószínűleg voltak előjelei, hogy a fickó alkoholista és agresszív. Ha abszolút nem látszódott ez rajta, akkor viszont neked is el kell gondolkodnod, hogy miért és hogyan vált melletted ilyenné.


Amúgy ha szemét lennék, akkor most leírnám, hogy ilyen az, amikor a nők a "rosszfiúkat" részesítik előnyben. Hopp, meg is tettem.

2019. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%
Ne ezért is nem kéne nekem pasi, aki iszik!Nyilván józanon is lehet valaki tripák, de az iszákosok közt jóval gyakoribb.Ráadásul állathos sem méltó, undorító dolgaik vannak.Össze-vissza pisil, koszol, okádik és büdös.Elöbb-utóbb mind eldurvul.Ha nem közös a lakás, hanem az övé, inkább menj vissz a szüleidhez.
2019. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!