Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Párommal párhonapja vagyunk együtt és a haverjaival rakott ki képet ellenben rólunk csak olyan van amin sokan vannak party. De tudnak rólam hogy együtt vagyunk semmi gond nincs. Vagy én reagalom túl?

2019. jún. 4. 10:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakinek van tapasztalata sokat segítene.
2019. jún. 4. 10:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy felnőtt párkapcsolati probléma????


Szerintem neked még nem volt problémád..legalábbis felnőtt párkapcsolati biztos nem.

Ha annyira zavar rakjál ki te magatokról képet,vagy kommentelj minden haveros alá, hogy "nyuszómuszószeretlek" meg 22db szivecske

2019. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg: rolunk 5 ev alatt semmilyen social media felület nem latott kozos kepet. Tudom, hihetetlen.
2019. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi másfél év után még csak ismerősök sem vagyunk :D


Mit hogy mondj el neki?

2019. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer lett rólunk kitéve kép, kb. totál ismeretlen nő, akinek a prosztó lánya megvert, leköpött még tinikoromban alákommentelt "de édesek vagytok eszem a szívetek". Másik kép alá anyós "miért van szomorú fejed". Na ennyit is ér, rólam azóta nincsen fent kép.
2019. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintúgy...

10 éves kapcsolat, 4 évnyi együttélés, 1 éve eljegyzés, most nyáron esküvő, és még csak ismerősök sem vagyunk! :D

Közös kép nincs kint, kapcsolatban jelző nincs kint...

Ki a büdös ló..art érdekel ki mit gondol!

2019. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mondd ezt el neki, hogy ez téged zavar, hogy nincs kint rólatok közös kép.

Nálunk szerencsére nincs ilyen probléma. Na de most komolyan, nehogy már ezen problémázz, ez azért nem a világ vége! Ha szeret, úgyis veled marad.

2019. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Képzeld el, régen úgy éltké az életüket az emberek, hogy nem "raktak ki képet", mert nem volt hova. És boldogok voltak.

Most mi a baj? Mikor siklott ki ennyire az értékrendszer, hogy nem a boldogság a fontos, hanem hogy hova és miről tölt fel nyilvános képeket?

2019. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Facebook a pestis és a spanyolnátha után a legkártékonyabb dolog az emberiségre.

Én már nem posztolok semmit és boldogabb vagyok.


30n

2019. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De tudnak rólam hogy együtt vagyunk semmi gond nincs"

Ha tényleg nincs, és tényleg csak az a bajod, hogy rólad nem osztott meg még közös képet.. Akkor három dolog jut eszembe. Egy: ossz meg te, ha ennyire zavar és taggeld be. Kettő: Verd ki az egohisztit, hogy neked ez rosszul esik, hogy nem reklámoz téged a közösségi oldalán, bezzeg a haverjait igen. Végül három: Nőj fel.

2019. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!