Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti megértenétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megértenétek ha a barátnőtök nem szeretne többször análszexelni?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon szereti a hátsó bejáratomat de nekem egyáltalán nem jó érzés, nem kielégítő, fájdalmas, kellemetlen. Kipróbáltuk többször is, de mostmár van hogy rendszeresen azt akarja. Én megmondtam neki hogy nekem nem jó érzés, néha megfogom engedni de nem rendszeresen és szerintem csalódott bennem...

7 hónapja vagyunk együtt


2019. jún. 4. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20%

#21: Szerinted van értelme úgy vitáznod, hogy képtelen vagy logikusan gondolkozni és összefüggések nélkül beszélsz?

Milyen komolyságról beszélsz? Ha valakinek az élete során van szexkapcsolata vagy barátság extrákkal kapcsolata, akkor az szerinted komolytalan? Mi a kettő között az összefüggés? Az, hogy az egyik beleillik a beszűkült világképedbe, a másik nem? Ennyi?

Azt már mindenki leszűrte, hogy ha valaki nem ért egyet veled vagy nem azt írja, ami jól esik a lelkednek, akkor biztos szűz vagy ilyesmi. Írtam: Ez is egy szint. Egészségedre. Felesleges újra és újra leírnod, akkor sem lesz így.

Az ovis szintű sértegetésed is már tiszta mindenkinek. Ha kinőtted ezt a szintet, felőlem élőben is találkozhatunk, ha Kaposvár fele jársz. Meghívlak egy kávéra, amíg előadod ezt a szöveget és kiröhögnek a közelünkben ülők. Elmesélhetnéd azt is, hogy hol és mivel menőztem. Nem látom értelmét, hogy itt bárki menőzzön bármivel is, amíg az emberek a tényleges személyüket sem merik vállalni, csak a hétköznapi feszültséget vezetik le olyan egyszerű módon, mint te.

2019. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Irt nekem privit ez az alak!!!

Az a felhasznalo neve, hogy: Analgyerek!

Tiltsatok rogton ha nektek is ir, mert nagyon beteg!

2019. jún. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
8%
#22: Más a nick nevem, ezt nagyon benézted... :D
2019. jún. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Bár nem fiú vagyok,hanem nő,de ha a párod ezt nem érti meg,akkor beszéld meg vele,hogy simán benne vagy a dologban.Van egy feltétele,mégpedig,hogy ahányszor ő csinálja neked,annyiszor te is neki egy felcsatolhatóval,mert nem szeretnéd ha kimaradna a jóbol. Ennyi . Keress rá a kérdések között az análra.Meg fogsz lepődni.Van,aki kakálni nem tud már,felnyúl és kiszedegezi magábol a fekáliát,a napokban pedig egy arrol írt,(bedobta új kérdésként)hogy pelenkát visel a lány,mert nem tudja a kakát vissza tartani a sok anál miatt...Mutasd meg neki ezeket. Ha van esze,elgondolkodik,ha ennek ellenére erőlteti,keressen magának egy fiút aki popóba lehet rakni napi szinten ☺

Te pedig keress olyat,aki tudja mi mindenre használható a hüvely (mostani párod lehet annyit sejt csak,hogy menzesz és szülés)


Kedves fura perverzióval élők,mehet a lepontozás ha gondoljátok

2019. jún. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
együtt vagytok még?
2022. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!