Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy nőt, imádjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nőt, imádjuk egymást, de most tudtam meg, hogy 16 évvel öregebb nálam. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ő 37, de ránézésre kb velem együdősnek tűnt.

2019. jún. 5. 12:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
70%

#18: A hitnek ehhez semmi köze, csupán nyitott szemmel kell járni.

A hit a "30 vagyok, de tegnap elkérték a személyimet, mikor a barátnőmnek cigit vettem", meg a kérdésben szereplő 21-nek kinéző 37 éves nőről szóló irományokhoz kell.:)


#24: Vannak fiatalos 39 évesek, de a fiatalost ne keverjük össze a fiatallal. Tényleg nem szeretnélek sem téged sem mást megbántani, mindenki abban hisz, amiben akar. De ha valakinek a korát nem csak egy jól beállított (manipulált) fotó, hanem egy élő összkép alapján kell megállapítani, akkor igenis ott vannak azok a bizonyos árulkodó jelek, amikre figyelve nem lehet nagyot tévedni. Vannak ilyen női ismerőseim. Elsőre akár tényleg letagadhatnának pár évet, de figyelve ezekre a jelekre már más a helyzet. Ilyen jelek lehetnek pl.:

- bőr: az arcot lehet sminkelni, de az egész testet már nem igazán szokás és nincs is értelme

- karok: 30 felett már megfigyelhető az úgynevezett "integető izom", és ehhez nem kell sem kövérnek, sem túlsúlyosnak lennie. Sporttal persze ez részben vagy talán egészben eltüntethető, de az alakja már akkor is másabb (szálkásabb) lesz, mint 20 évesen, és az erek rajzolata is árulkodó jel lehet.

- lábak: sporttal sok nő a lábait is jól formában tudja tartani, és jól jön a szerencsés genetika is, de itt is ugyanaz érvényes, mint a karoknál. Sajnos a visszérbetegség rengeteg embert érint és 30 felett kisebb-nagyobb mértékben már láthatóvá válnak. Ha valakinek nincs ilyen problémája, az erek akkor is jobban látszanak már egy 30 feletti embernél.

- arc formája: na ez mondjuk tényleg kissé ingoványosabb talaj, de egy 25 feletti nőnek már felnőtten, nőies (mondjuk úgy: karakteresebb) arca van, független attól, hogy feszes a bőre vagy sem.

- hangszín: ez is változik az évek alatt és nem csak arról van szó, hogy kissé mélyebb lesz.


Tényleg nem szeretnék senkit megbántani, mert a kor egy olyan tulajdonság, amin nem tudunk változtatni és nem is állítom azt, amit esetleg sokan gondolnak, hogy "30 felett már lejárt a nők szavatossága". Ezzel a mennyinek saccolnak dologgal nekem az a problémám, hogy igazából a legritkább esetben sem őszinte. Mindenki kevesebbet mond mint amit valójában gondol, mert egyrészt kellemetlen helyzetet tud teremteni azzal ha esetleg felfele téved (főleg, ha nőről van szó), másrészt ha még hihetően kevesebbet mond, az bóknak is kiváló, hiszen ki ne örülne annak, hogy fiatalabbnak nézik a valódi koránál? Persze ilyenkor jöhet még ellenérvként a dohányboltos eladó csaj, akinek semmi érdeke bókolni, mégis elkéri a személyit. Ott is elég egyszerű a magyarázat: nem a 28 éves nőt nézik annyival fiatalabbnak, hanem a mai 15-18 évesek néznek ki sokszor 20 felettinek (pont azok akik dohányoznak, szeszes italt vesznek, hiszen ezeket is azért teszik, mert felnőttebnek akarnak tőlük tűnni). A NAV pedig nem kíméletes azzal, akit rajtakap, hogy kiskorút szolgált ki. Így inkább a necces esetekben elkérik a személyit és win-win. Az eladó megbizonyosodhat arról, hogy nem kiskorú az illető, a vevőnek meg jól esik, hogy fiatalabbnak nézték.

2019. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#31-es, van igazság abban, amit mondasz-általában. Viszont nekem közel a 40-hez nincs integető izmom, sem visszeres lábam. Az egyetlen dolog, ami más, mint 10 éve, hogy minimálisan szárazabb a bőröm és néhány kisebb "nevető ránc" észrevehető a szemem körül. Nem sminkelek, csak egyszerű arckrémet használok. A sport és a genetika ennyit számít. A múltkori osztálytalálkozón teljesen meg voltam döbbenve, hogy milyen öregek a többiek :) a lányok kérdezték, hogy mi a fenét csinálok, hogy ennyire jól tartom magam. Mondtam, hogy semmit, csak szerencsés vagyok, hogy ilyen géneket örököltem. A testvéreim hozzám hasonlóan fiatalabbnak néznek ki a koruknál. Az öcsémnek 36 évesen egy darab ránca sincsen. Van egy barátom is, aki minden tekintetben max. 50-nek néz ki, de elmúlt 70. Sport és genetika az ő titka is.

Gondolom a kérdező barátnője is az ilyen szerencsés genetikájú kevesek közé tartozik.

2019. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is, mint szinte minden nő :), fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Viszont nem hiszek abban,hogy bárki 10-15 évet simáén letagadhat.Mindenkin látni a korát, még ha jól tartja magát akkor is.

Biztos jó a genetikája a 37 éves nőnek, de ne mondja senki,hogy kb. 25-nek néz ki.

Párosban főleg látni ezt. Nekem is volt negyvenesként huszonéves pasim. Fiatalos vagyok, de egyértelműen látszott,hogy nem egy korosztály vagyunk.

Rajtam sincs egy ránc sem, tartom a lánykori :) súlyom, sőt, szerencsés genetikát örökölve, még az alkatom is. De nem nézek ki 25 évesnek, sőt, 30-nak sem.

2019. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!