Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy nőt, imádjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nőt, imádjuk egymást, de most tudtam meg, hogy 16 évvel öregebb nálam. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ő 37, de ránézésre kb velem együdősnek tűnt.

2019. jún. 5. 12:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
16%
#14 bizony rosszul tudod! Amit a válaszoló írt, az úgy van, én nyelvészetet tanulok az egyetemen.
2019. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%

"És ha ő ezzel a nyelvészeti vonatkozással tisztában lenne, szóvá sem tette volna."


Én úgy értettem, hogy a kérdező a "vok" szóhasználatod miatt nem hiszi el az említett korodat. Nem magába a szóhasználatba kötött bele.

2019. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
11%

"Én úgy értettem, hogy a kérdező a "vok" szóhasználatod miatt nem hiszi el az említett korodat."


Ha egy harmincas embertől furcsa neki a "vok" használata, és emiatt kigúnyol, akkor ez átmegy az ageizmus témakörébe, ami életkoralapú diszkriminációt jelent.


Akár egy 90 éves is használhatja a "vok"-ot, a netnyelv ugyanis univerzális, és sehol nincs leírva, hogy 30 fölött nem használható.

2019. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%

" Ebben a korban 2-3 éves biztonsággal be lehet lőni bárkinek a korát"


Kivétel erősíti a szabályt, már ha az idézett mondatot valaki szabálynak hiszi. 39 vagyok, de amikor ezt valaki megtudja, meg szokott döbbenni, mert 24-25-re szokták saccolni a koromat. Ritka szerencsés genetika, van ilyen. Ettől még nem kavarnék egy 21 évessel. Bár lehet, hogy ő meg többnek néz ki, meg érettebb a viselkedése, nem tudom. A velem egykorúakkal érzem jól magam, de másnak lehet más a véleménye.

Kérdező, szerintem valljátok be egymásnak a korotokat és döntsetek az alapján, hogy mi lesz köztetek.

2019. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
23%

Kedves #19

"Nőktől illetlenség megkérdezni a korukat."


Ismerkedésnél pont, hogy jó megtudni a másik életkorát. Amire te gondolsz, az max a súly lehet, hogy hány kiló, azt meg úgyis be lehet lőni alkat alapján.


20F

2019. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
43%

#19


Ez inkább csak a hivatalos kapcsolatokra vonatkozik.


Amúgy okos ember hamar kiderítheti a másik életkorát, elég olyasmikről beszélgetni, mint gyerekkor, figyelni a kulturális utalásai, sőt sokszor a szóhasználat is árulkodó.


És csak olyasmik miatt fontos, mint "eltérő életciklus" olyan téren, hogy 21 és 37 évesen már nagyon más dolgok fontosak stb.


A másik - saját - az az, hogy nem jó az, ha így összejönnek tökjól megvannak, tényleg életük párja a másik - aki a nagy korkülönbség révén jóval előbb halálozik el - persze vannak kivételes esetek, de 16 év korkülönbségnél az egyik 65 a másik már 81 éves lenne. Aztán ha meghal a másik ottmarad lelkileg magányosan és gyötörten.


Én ilyesmi miatt nem vagyok a nagy korkülönbség híve, a nemek itt elhanyagolhatóak, illetve akkor is elhanyagolható az egész korkülönbség, ha nem terveznek "örökre" együtt maradni.

2019. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
41%
37 évesen már régen dolgozik. Te pedig bizonyára tanulsz. Ha a korára nem is kérdezel rá,számtalan egyéb témából következtethetsz rá,ahogy viszont is. Még az is lehet,h kölcsönös a vonzalom,de a korod miatt kétséges,h belemegy bármibe. Nincs veszítenivalód,mondd el Neki,h mennyire odáig vagy Érte.
2019. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Dolgozom...
2019. jún. 5. 16:52
 29/33 piroska és a farkas ***** válasza:
57%
Mi anno teljesen véletlenül talàlkoztunk, én idősebbnek néztem a fiút, ő jóval fiatalabbnak nézett engem. Pàr hét utàn, mikor kiderült szàmomra, h ő még csak 24 éves, megijedtem, akkor mondta meg, h kb màr a talàlkozàsunk màsnapja óta tudja, h én 32 vagyok( kép alapjàn keresett meg az iwiwen 😁, a nevemet sem tudta, csak egy kollégàmét ) . Nem mondom, h nincsenek nehéz helyzetek ebből a 8 évből, de szeretjük egymàst, egy az utunk , és màr a 3. babànkat vàrjuk. De hozzàtenném, hogy ő 24 évesen olyan éretten és felelősen gondolkozott, amilyen szinten sok 35 éves sincs még. Nàlatok azért gondolom neccesebbnek, mert 21 évesen - érthetően - még vszínűleg nem csalàdban gondolkodsz, neki 37 évesen viszont màr igencsak benne lehet a vàgyaiban. És ha benne van, sok ideje nincs, ha pedig Te ezt kényszernek éreznéd, abból semmi jó nem lesz. Akkor inkàbb el kell engedni egymàst, h legyen esély megtalàlni azt, akivel közösek a célok.
2019. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Intelligens? Talán nem véletlen, h csak most szembesultel a koraval...
2019. jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!