Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az rendben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van, hogy a párom azért akar elmenni egyetemi tanárnak, hogy ne kelljen annyit dolgoznia?

Figyelt kérdés

Közgazdász végzettsége van és nagyon jó a fizetése. A munkahelye se stresszes, túlóráznia se kell. Osztályvezető, szóval vitte is valamire. Azt tervezgeti, hogy egyetemi tanár szeretne lenni, mert akkor elég feleannyit dolgoznia. Szerintem hatalmas visszalépés lenne, arról nem is beszélve, hogy én most terhes vagyok. A tanári fizetésből és a gyedemből nem fogunk olyan jól megélni.

31N és 34F


2019. jún. 6. 09:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
59%

Egyetemi tanár = mestertanár csak akkor lehet, ha megvan a 30 év oktatásban eltöltött ideje. --- KILŐVE!


Adjunktus státuszhoz doktori iskolát kell végeznie, de előfordulhat, hogy csak tanszéki mérnöknek, vagy tanársegédnek veszik fel első körben. --- Doktorija van? Y/N


Ha a válasz "N", akkor max tanszéki mérnök lehet, havi 178 munkaóra br. 195 000Ft, cserében viszont annyit kell dolgoznia, mint 3 adjunktusnak :)

2019. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

"28, látom nem jött át az irónia."


Nem jött at, bocs, csak atfutottam gyorsan a válaszokat.

2019. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen dolgozom. Hidd el nekem, a tanárok NEM dolgoznak kevesebbet, mert a tanítás mellett kutatniuk is kell.
2019. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nincs rendben. És nem, nem azért mert egy pénzéhes golddigger r...c vagyok. Hanem mert

1) azt már leírták mások, mennyi fizetéssel lehet számolni, ha vki csak simán tanárnak elmegy

2) ha valaki úgy dönt, hogy gyereket vállal (és tételezzük fel, hogy nem becsúszott a kölök), akkor bizony van felelőssége abban, hogy az a gyerek mégis hogy, milyen körülmények között nő fel. Így, hogy emellett, a kérdező válaszait nézve, fel sem merült benne, hogy mondjuk akkor ő menjen el gyesre, ez elég felelőtlen hozzáállás. Ha nem lenne gyerek, akkor még elnézhető lenne szerintem, bár akkor is meglenne sztem a joga a párjának okvetetlenkedni, ha nem ilyennek ismerte meg a párját és elhagyni, ha az az életszínvonal számára már nem megfelelő.

De így meg... sztem semmi hasznot nem fog látni abból a család, hogy jaj, apucika jókedvűbb meg kevésbé leharcolt meg jaj, egy órával többet foglalkozik a kölökkel, ha közben meg alig tudják kifizetni a számlát vagy mondjuk nem tud elmenni majd később a kiskölök osztálykirándulásra vagy moziba vagy nem tud venni egy új pár cipőt magának, mert épp nincs rá pénz.

2019. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
27%

Nekem még mindig vicces az ötlet.

34 évesen mindenféle értékelhető referencia nélkül (oktatási tapasztalat, publikáció, konferencia, nyelvtudás??)

beállít a Corvinusra, hogy ott akar pihenni?


Tényleg elég gyenge a magyar

oktatásügy, de ennyire azért nem szar a helyzet, hogy ez is beleférne.

Szóval, e miatt ne aggódj a

2019. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!