Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az rendben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van, hogy a párom azért akar elmenni egyetemi tanárnak, hogy ne kelljen annyit dolgoznia?

Figyelt kérdés

Közgazdász végzettsége van és nagyon jó a fizetése. A munkahelye se stresszes, túlóráznia se kell. Osztályvezető, szóval vitte is valamire. Azt tervezgeti, hogy egyetemi tanár szeretne lenni, mert akkor elég feleannyit dolgoznia. Szerintem hatalmas visszalépés lenne, arról nem is beszélve, hogy én most terhes vagyok. A tanári fizetésből és a gyedemből nem fogunk olyan jól megélni.

31N és 34F


2019. jún. 6. 09:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
58%

19.

Azert mas szintu besegitest varnek el egy heti 20 orat dolgozo ferfitol mint aki teljes allasban nyomja. Pl egyetemi eloadasok csomoszor delutan vannak vagy delelott de csak 10, 11tol. Akkor szepen fozhet reggel. Vagy csinalhat reggelit. Foleg mivel a felesege az elso honapokban sokszor fel fog kelni a gyerekhez ejjel es mosott kaki lesz. Bevasarolhat. Stb. Olyan esetben ahol a ferfi reggel 7kor elmegy es este 6ra er haza, azert nagyon mashogy megy ez. Szoval ilyen szinten segitsen akkor be.

2019. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
22%

#21


Ha így van a beosztása, akkor nyilván.


Ui: Nem lehet, hogy pont ezért akarja ezt a másik állást, mert akkor délutános lehet és nem kell az állandó kialvatlanságtól szívnia reggel?


Ez se fog kiderülni.

2019. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
A gyerekkel én maradok itthon, teljesen felesleges, hogy a párom emiatt dolgozzon kevesebbet. Neki se ez a célja, csak nem akar minden nap 8 órát dolgozni. Nincsenek nagy stresszforrásai, ha történik valami, akkor azt mindig megosztja velem. A házimunkával kapcsolatban most se nagyon számíthatok rá. Főzni nem tud, azt mindig én szoktam. A többit is én csinálom, mert neki vagy kétszer annyi időbe telik megcsinálni, vagy halogatja. Ha valami elromlik, akkor mondjuk azonnal megszereli, de ez nem mindennapos.
2019. jún. 6. 12:54
 24/35 anonim ***** válasza:
59%

#23


Jó kis házasság ez, mindkettő mártíromkodik és mindkettő azt hiszi, hogy a másik "lóg". Szép lehet itt is a kölcsönös megbecsülés. "Dolgozz hülye férfi!" "Főzzé' mán' asszonyállat!" stílusban.


És ezek diplomás emberek, akkor mi lehet lejjebb? Te jó ég. És még engem tartanak furcsának.

2019. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a házimunka része, mert szeretek főzni és nem is kell rá sok időt szánnom. A többivel pedig hamar elkészülök, mert nem olyan nagy a lakásunk.
2019. jún. 6. 12:59
 26/35 anonim ***** válasza:
18%
Én is olyan vagyok, mint a férjed, utálok dolgozni és mélyen a lehetőségeim alatti, lazsálós munkám van, nagyjából átlagbérért. De szerencsére a feleségem megérti, és nem zavarja, értékeli azt a heti jópár plusz órát, amit így velük töltök. Mondjuk ha nagy igényű lenne, nem is vettem volna feleségül.
2019. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
32%
Szegény pasika! Mindig csak a pénz, brühühü. Ezzel az erővel maradjon otthon munka nélkül, pihengessen, mert az neki már. A felesége ossza be, ami van. A büdös kölke meg keressen pénzt, ha luxust akar. Hát neeem?!
2019. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
43%

"A felesége ossza be, ami van"


Te szerencsétlen! Először is, ha ezt meglépi, akkor a kérdező fog többet keresni, + ő viszi háztartást. Egy kevesebbet kereső férjet még ki is kell szolgálni? Na, azért álljon meg a menet.

Másrészt a kérdező gyes-en van, értelemszerűen az ő fizuja kiesik most.

Aki gyereket vállal, annak igenis felelősségteljesebben kell hozzáállni a dolgokhoz, és nem csak azt lesni, hogy lehet minél kevesebbet dolgozni és várni, hogy a neje kiszolgálja.

2019. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
87%
28, látom nem jött át az irónia.
2019. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28%

Múlt héten még azzal fenyegette / hitegette valaki a párját, hogy elmegy EP képviselőnek.

Szóval nem úgy megy az! :)

Egy ismerősöm meg azért kérte, hogy protezsáljam, mert akkor megdughatna egy csomó lányt.


Különféle jogviszonYban 3 egyetemen tolom - heti 75-90 órában + 7-800 km autózás..

S így évi bruttó 5 Milla.


(És tudok/szoktam pelenkázó, főzni vasalni)

2019. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!