Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez az exe iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez az exe iránt ha így állt a dologhoz a párom?

Figyelt kérdés

Feljerestem az exét és meg kérdeztem tőle hogy ő hozzá hogyan állt pár dologhoz mert hozzám rosszul áll és az emberek általában az első szerelműkhőz sokkal jobban bánnak mint egy második kapcsolatukhoz.

És az exe egy barátja álltal ismerte az én exemet és mivel az én exem viszont eléggé hazudós és körmönfont átverős volt és szerette a nőket engem sokszor meg csalt és átvert meg kérdeztem hogy talán a szeretője voltál? Erre hevesen reagált pofon vágott és le lökött a lépcsőn és egy hétig sántítva jártam. A párom úgy reagált hogy én kerestem a bajt és ha kötekedtem meg érdemeltem cím volt és nem érdekelte a dolog.

Pedig jól esett volna ha kiakarta volna osztani őt vagy legalább olyat tett ami azt mutatta volna hogy érdekli.

És amugy meg az exe külföldről költözött ide annak idején a párom miatt és azt mondta neki hogy szakítás után elköltözik de nem tette pedig itt se családja se semmilye csak munkája van itt és a párom családjával van nagyon jobban és a párom családját én nem érdeklem meg se akartak ismerni nagyon az exéért vannak oda.



2019. jún. 6. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de teljesen igaza van, hogy te keresed magadnak a problémát, ha a pasim odamenne az exemhez, hogy kapjon egy pofont és kap is, én is megkérdem, minek kellett odamenni... pedig nem érzek semmit az exem iránt, mégis azt gondolnám, megkapta, amiért ment, főleg ha még burkoltan le is k.rvázod a nőt, nem tudom min vagy meglepődve.

Amúgy pedig semmi közöd hozzá, hogy itt maradt vagy mit csinál a lány a szakítás után.

2019. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem...

Te lány vagy és van egy pasid. Felkerested a pasid exet és meggyanusitottad, h a pasid szeretője. Ő erre felpofozott és lelokott a lépcsőn. Amit te bepanaszoltal a párodnal és a pasi szerint megerdemelted, amit kaptál. És most a palidon ki vagy akadva.


Hat nem vagy semmi. Szerintem én is felpofoztalak volna az ex helyében...


Eléggé beteg dolgot csináltál. Remélem érzed, h elvakitott a féltékenység és ez így nagyon nem jó.

2019. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!