Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet hogy így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet hogy így érzek férjem iránt?

Figyelt kérdés
Problémám valós, csak segítő tanácsokat szeretnék. Pár hónapja kezdődött a gond házasságomban, ami egyre komolyabban aggaszt. Férjemmel nem régóta vagyunk együtt, igaz közel vagyunk az ötvenhez. Tisztelem, szeretem férjemet, férfiasnak is találom. Mégis lassan már ott tartok hogy egyáltalán nem hiányzik vele a szex. Ő ezzel ellentétben mindennap akarná, ezt rendkívüli tehernek érzem. Mostanában azt hittem a korom miatt nincs semmi vágyam. De megnéztem egy erotikus videót, mialatt nagyon könnyen jó volt nekem mégis. Egyedül. De akkor miért nem vágyom férjemre, és miért teher a közeledése? Tudna valaki segíteni?
2019. márc. 4. 16:13
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
19%
Mert más pasira vágysz, csak magadnak se vallod be.
2019. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
77%
Nincs meg a kémia köztetek, bármi is legyen az. Ilyen egyszerű...
2019. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
50%
Volt-e valaha jó vele a szex?
2019. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Az elején megvolt a kémia, most is tetszik csak a szex teher vele.
2019. márc. 4. 16:29
 5/58 anonim ***** válasza:
14%

Tegyétek nyitottá,v váljatok el ,annak sok értelme nincs h szinte meg kell erőszakolni egy feleséget v fadarabként eltüri csak legyen vége már az aktusnak,és a maszti is jobban esik egyedül :(

40N

2019. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy az gátol, hogy az ő részéről ez elvárás feléd? Az első komoly párkapcsolatomban szintén ez volt. Ha nekem nem volt hozzá kedvem, ha nem volt rá igényem akkor is "kikövetelte" és már csak kényszernek éreztem, nem romantikus együttlétnek, hanem csak egy feladatnak a sok közül. Ez nagyon el tudja venni az ember kedvét a dologtól.
2019. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Karena26 ***** válasza:
100%
Mennyire érzed nőnek magad mellette? Az elején mennyire?
2019. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
De szeretem, nem akarok elválni, jó ember. Nehéz találni ilyet. Amíg nem éltünk együtt szerettem vele a szexet. Valamiért teljesen meguntam, de nem tudom hogy férjemet vagy a szexet. Más férfi sem hiányzik. Valahogy olyan macerás egy pasi azt érzem.
2019. márc. 4. 16:37
 9/58 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló hozzászólásában lehet valami. Tényleg elvárást érzek már régóta. És egyre inkább zavar. Lehetséges hogy ennyi a baj? De hát ezen nem is lehet változtatni. Pedig nem szeretnék szakítani vele, más férfiben más a hiba, és szeretjük egymást.
2019. márc. 4. 16:40
 10/58 anonim ***** válasza:
32%
Nehéz találni ilyet. Olyat biztos könnyü akivel jo a szex.
2019. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!