Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy ő volt az "igazi"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ő volt az "igazi"? Megtaláltam és elvesztettem?

Figyelt kérdés
nagyon összevesztünk és szakitottunk barátnőmmel. de azóta mégjobban érzem hogy szeretem. mielőtt találkoztunk leőtte már többször vele álmodtam. véleltlen ez? vagy egymáséi kelett hogy legyünk? nemkelett vna akkor szakitanunk? nemtudom miről szól az egész!!
2010. júl. 8. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ő az igazi, vissza fogtok még találni egymáshoz..:)
2010. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért 'szakítottatok'?
2010. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon összevesztünk. pofozkodás üvöltözé... nemtudom hogy tehetném jóvá. szerelmes vagyok. nagyon. hogyan béküljek ki vele? mit értékelnek a csajok?
2010. júl. 8. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Pofozkodás?Akkor sok jóra ne számíts!Én nem békülnék ki veled,ha egyszer megütöttél,mert akkor úgy gondolom megteszed máskor is,esetleg még dúrvább dolgokat.Ez egy viharos kapcsolat lehetett,viharos szakítással.Felejtős!!!!!!!!!
2010. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ő ütött meg.. én csak 1 et visszaadtam a 20ból.
2010. júl. 8. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy ütötted meg ököllel akkor nincs osk esélyed ha csak oda csaptál akkor még van esély
2010. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ütötte a fene ököllel. csak visszacsaptam mert pofozott meg tökönrugott.
2010. júl. 8. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Húúú... Engem az álom része nagyon érdekelne. Mert én pont így voltam a barátnőmmel. Légyszi írd le, akár PÜ-ben is.
2010. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megírom privátban később! több év álmai tevődtek össze. és végig kerestem őt. többször majdnem összejöttünk... de elmentünk 1más melett...
2010. júl. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!