Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kapcsolatom és minden szépen indult. Voltak/vannak a családjával problémák nem igazán kedvelnek ott laktam fel évig de hát nem bírtam eljottwm ide nem tud jönni a párom mer hát nincs hely. Arra gondoltnk építünk meg egy szobát anyuekhoz és megvan oldva de ugye az sok idő az albérletben is gondolkozunk M1 az van h a párom én szerintem már nem szeret. Azt mondja hülye vagyok mer szeret stb stb. De a szavam egyenlő a 0. A családja mindig a családja az első és nem én úgy beszél velem h az nem igaz mindennap sirok lehet túl reagálok sok mindent de én egyáltalán nem voltam egy sírós. Most meg annyira ki vagyok h minden aprosager elbogom magam. Nem törődik velem előtérbe helyez bárki mást mint engem lekezelo csak nagyon szeretem úgy érzem rá alapoztam mindent és ki vagyok ettől. Senki vagyok számára úgy érzem nem jelentek neki semmit. Minden szavával megbant engem
2019. jún. 7. 22:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat helyre kell egy kicsit tennem már mer nagyon biztosnak érzi magat
2019. jún. 8. 07:47
 12/16 anonim válasza:
Elsőnek a Magyar nyelv tudásod rakd rendbe. Azután kitárul az elméd, és tisztábban látod majd a dolgokat.
2019. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem kértem h kritizáljanak. Nem tudom hogy te hogy tudnál tisztán szépen fogalmazni ha nem jön álom a szemedre és ha előtte sőt közbe zokogsz. Ilyenkor a szavakat de találom rendesen nem még hogy én fogalmazást írjak.
2019. jún. 8. 09:39
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem találom ** ja meg folyamatosan kijavit ez a szar billentyű
2019. jún. 8. 09:40
 15/16 anonim ***** válasza:
A vesszőt keresd meg azért valahogy, tagoltabb lenne a szöveg.
2019. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy nem nyelvtan órát kértem
2019. jún. 8. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!