Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Van ennek még értelme?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, ő 33 éves én 28. Az elején nagyon kedves aranyos volt, éreztem hogy szeret, hogy tisztel, de ahogy teltek a hetek, hónapok úgy egyre inkább érzem azt, hogy nem tisztel engem. Én mindent megteszek érte, nincs olyan kérése, amit meg ne tennék hiszen szeretem, de ő még erre nem képes, ha kérem, hogy öleljen meg este, mert régen olyan jól esett összebújva aludni, nem érdekli, alszik nyugodtan. Nem csókolózunk mert ő nem szeret, neki nem igénye. Az ágyban is csak az a fontos hogy neki jó legyen, az hogy én mit szeretnék az nem számít. Megkérem, hogy most az egyszer vigyen el valahová autóval, vagy jöjjön velem az orvoshoz, mindenre nem a válasz, én mindenhová vele megyek kérés nélkül, ami jól esik neki mondja is. Sokat próbáltam már beszélni vele ezekről, de nem érdekli, ő nem változik és kész. Munka mellett elvégzem a házimunkát, nyílván amennyit az időm enged, de amióta együtt vagyunk én csinálok szinte minden háztartási dolgot, erre nem hogy megköszönné, hogy főzök, mosogatok, takarítok, azt mondja hogy nem nagy dolog, és érdekes módon nem látná, hogy minden ragyogna... Már odáig jutottam, hogy azt mondtam, hogy oké hagyjuk az egészet a francba, és annyi volt a válasza, hogy oké, még csak nem is érdekelte, el se szomorította, pedig állítólag szeret. Azt mondta, hogy neki a hobbija az első, az a legfontosabb, nálam is fontosabb. Úgy ahogy adtuk még egy esélyt ennek, de a szívem mélyén érzem, hogy ennek nincs értelme.

Mikor összejöttünk azt mondta, hogy szeretne gyereket meg házasságot, már most azt mondja nem tudja, majd meglátjuk..

Ti mit tennétek?


2019. máj. 9. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tisztel, nem értékel, talán nem éri meg vele maradni. Ha 5 hónap után (vagyis korábban!) kerültetek ilyen gödörbe, akkor nem hiszem, hogy akár csak akarná megjavítani, nem hogy tudná.
2019. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarolj rá több időt! Éljen boldogságban a hobbijával, te meg keress hozzád illő srácot. Alap dolog egy kapcsolatnál az esti összebújás, csók, ölelés. Ha ezt kérni kell meg szólni hogy legyen, ott bajok vannak. Nem lenne kár érte ha elhagynád.
2019. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felejtos... mar csak ha vele is maradnal nem lennel boldog mindig valamin kattognal... es mindig onmagad legyen az elso helyen..
2019. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz diploma, hogy neked is leessen, hogy rád unt.
2019. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es még ha csak kérni kéne és kapnék, de még akkor se kapok, sőt azt mondja, ha erőltetem kényszernek érzi, és pláne nem csinálja.
2019. máj. 9. 11:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyèl màr ekkora kibszott lúzer könyörgöm.. Mi a fszt csinàljon mèg, hogy felfogd, marhàra nem vagy fontos?

Meg ez a "règen" öt hónapja vagytok együtt bassszus..... Örülj, hogy nem pazaroltàl rà èveket....

2019. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

jó úton haladsz efelé, had idézzek:

“Elképesztően bizarr látni ahogy a nők átírják a kapcsolat sztoriját. Képtelenek arra hogy tisztán emlékezzenek vissza arra ami történt, helyette inkább a saját maguk alkotta képzelgéseikre emlékeznek. Még akkor is, ha van bizonyítékod a kavarásaikra, nem hajlandóak figyelembe venni őket, pedig alátámasztják a te verziódat. És a mindig/soha állítások is kész kabaré. Hirtelen te mindig ilyen meg ilyen voltál. És soha sem voltál olyan meg olyan. És elhiszik. Nem meglepő hogy a kultúrák többsége a történelem során egymástól függetlenül jutottak arra a következtetésre, hogy a nők szavahihetősége teljesen értéktelen. Mert az. Nem látják az objektív valóságot. Nem is gondolkodnak rajta. Helyette más dolgokon törik a fejüket. Azon, hogy mit éreznek. Az érzés minden ami egy nő számára igazán létezik.”

2019. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ennek így semmi értelme, nem vagy neki fontos és ha 5 hónap után ilyen problémák vannak, arra nem érdemes több időt pazarolni

keress olyat, aki megbecsül és aki tényleg szeret

2019. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Aztán, ha jön egy tényleg normális, figyelmes, törődő férfi, papucsnak lesz nézve és visszasírod ezt az őstulkot. 🙂
2019. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen kidobtam volna, nem ér ez a pasi semmit.
2019. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!