Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy már alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már alig ír/válaszol?

Figyelt kérdés

Párom 5 hónapja külföldön dolgozik, így havonta tudtunk csak találkozni. Eddig rendszeresen naponta beszéltünk, de pár napja kb 2 hete nem igazán ír vagy ír vissza ha én írok neki. Szerintetek megismerhetett valakit?


24N és 29F


2019. jún. 8. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos benne van a pakliban... Az én párom is külföldön élt és dolgozott. Az elején nem volt probléma ez. Járogattam ki hozzá, majd elkezdett felszínesebb lenni. Nem beszélgettünk chaten annyit, és olyan minőségben, videochaten is csak "perverzkedni" szeretett volna...

Amikor jött haza Magyarországra, azt mondta nagyon hiányzom neki, szeret, én vagyok élete szerelme. Majd a három hét alatt, amíg itt volt 2x találkoztunk, és csak szexre, mert azt mondta a nagyapja haldoklik. Amikor másodszor találkoztunk, mielőtt ment volna vissza, csak ittunk a haverjaival. Hozzám sem ért.

Másnap kiderült, hogy van valakije, akit már akkor fűzögetett, amikor kint volt... A nagypapa él és egészséges, semmi baja nem volt... Csak nem volt gerince a szemembe mondani, hogy mást akar. A csajt el is vitte egy hosszú hétvégére Olaszországba... Szóval erről ennyit.


Szerintem vedd bajlós jelnek, biztosan megunta a távkapcsolatot, vagy esélyesebb, hogy van más is a képben.

2019. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván megismert, még fiatal titán ő már rég nem a párod.
2019. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, vagy csak rájött, hogy nem akar távkapcsolatban élni. A többség nem szereti és hosszútávon nem is működik. Sajnálom.
2019. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nehéz elhinni. :(
2019. jún. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!