Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Legyek elnéző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Legyek elnéző? Ujra és ujra szemet kell hunynom az ilyenek felett?

Figyelt kérdés
Apro nő ügyek derülnek ki,konkrét megcsalásról nem tudok,de havi szinten felszínre kerül 1-1 nővel kapcsolatos eset és már arra sincs erőm hogy kiálljak az igazamért. 3 gyerek van,több mint 10 éve vagyunk házasok
2019. jún. 8. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg 100%-ban tied a ház, akkor dobd ki. Jó hogy nem megy el, hülye lenne. Ki az a marha aki otthagyja az ingyen puncit, ingyen cselédet csak mert a lábtörlő szépen megkéri?
2019. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Senki nem szereti ha a fájó igazságot megmondják neki,de utolsó teljesen igy gondolom én is! Kényelmes ez neki igy...

Ahogy irtam konkrét megcsalásról nem tudok,de mindig kicsapja a biztosítékot nálam valamivel

Ilyen apróságok hogy azt mondja egy másik nőnek hogy vágyik rá és de jo lenne ha...

Vagy ha nagy ritkán buliban vagyunk mindig akad egy vagy két nő akinek borzasztóan kell pisilni és bemegy a WC-re hiába van bent a férjem...

Persze sose történik semmi mert hát idő sem lett volna semmire szerinte

Én drámázom tul? Mert van aki ezt mondja és szeretném “idegenek” véleményét is kikérni hogy tényleg én fogom csak fel rosszul ezeket vagy valóban nem normális dolgok.

2019. jún. 8. 19:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem dramatizálod túl a helyzetet. Az a WC-dolog kész röhej, ha több nőnek is épp akkor kell mennie amikor ő van bent...

Dobd ki a házadból.

2019. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem drámázod túl egyáltalán, azèrt írogat ilyeneket nőknek, mert akar valamit tőlük...

Viszont házastársat csak úgy kidobni nem lehet. Beszèlj ügyvèddel, hogy mi ennek a módja, indítsd el a válást. De valamit tegyèl, el kell indítani a dolgokat, mert ennek így semmi èrtelme. Persze, hogy nem megy el, mert megkèred. Mièrt is tennè. Majd megy, ha már a törvèny kötelezi erre.

2019. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!