Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem megnézett egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megnézett egy csajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, voltunk ma ruhát vásárolni, és míg én nézelődtem, a férjem (41) aki tolta a babakocsit, amiben a kislányunk ült, elég hosszan elbambult egy fiatal (kb 20-22) lány fenekén, akin az a most divatos rövid nadrág volt, ami jóóó rövid, és fél feneke kint volt. Szóltam férjemnek, hogy tetszik? Mehet utána! Mondta, hogy nem dehogy, nem is azt nézte.... :)

Utána átmenetünk egy másik boltba, és jött utánunk a csaj is, gondolom tetszett neki a "jelenet" férjem és köztem, mert mindig abban a sorban volt, ahol mi nézelődtünk. Igyekeztem úgy csinálni, mintha nem is érdekelne. De egyszer "véletlenül" pont jött velünk szemben és egyáltalán nem húzódott le, és azért igen, mert azt hittem ő is, és egymásnak mentünk vállal. Szó nélkül mentünk tovább. Én amúgy is egy tutyimutyi vagyok, nehezemre esik kiállni magamért, ráadásul ez a szituáció...

Ti mit tettetek volna a helyemben? Lehetséges, hogy túlreagálom, meg csak túlgondolom és valójában a csaj tényleg véletlenül kavargott a közelünkben. Így utólag már nehéz bármit tennem, de akkor kissé megalázva éreztem magam.


2019. jún. 8. 19:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%

"Férjem megnézett egy csajt?" Hüüüüüha! Atyaég!

Rossz helyre irtad a történetedet. Inkább kényelmesen, ellazulva kellene elöadnod egy agyturkásznak. Talán tudna még segiteni rajtad.

2019. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
A kapcsolatunk elején tisztáztuk hogy ha az utcán megy egy jó csaj akkor szóljon nekem is. Megvan engedve hogy nézze őket hiszen ezt senki semmikor nem tudja megakadályozni. Ösztönös hogy ha az ember lát egy szép példányt az ellenkező nemből azt megnézi. Bár én nőként is megnézek szép nőket egyszerűen vonzzák a tekintetet. Heteró vagyok szóval nem vonzzanak a nők de attól még vannak szépek főleg ha előnyösen van öltözve számára mindent szépen visszafogottan kiemel a ruha.. gyönyörű. Bár van akit azért nézek meg mert elgondolkodok ez mit szívott hogy így öltözött fel vagy szánalmas a próbálkozása. Kérdező ilyet nem mondunk a pasinknak hogy akkor mehet vele.. soha! Neki is gáz szitu neked is és ezek szerint a csaj is hallotta mert mert szivatni téged. Őrült a figyelemnek nagyon. Én is vissza fogott tutyimutyu voltam régebben de valahogy megtanultam hogyan vedjem meg magam. Szükség van erre hogy a kellő pillanatban megfelelően oda tudj lépni.
2019. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ezen fenn akadni! De szerencsétlen ember, el tudom képzelni, hogy érezte magát! 😂
2019. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, önbizalomhihányos vagyok. Bár mostanában mondogatja a férjem, hogy járjak el sportolni, meg legyen szilikon mellem de én ezt nem szeretném. Egyáltalán nem vágyom műmellre. Talán ezért is ugrottam most ebben a szituációban.
2019. jún. 8. 20:47
 15/31 anonim ***** válasza:
32%

Te jó Ég!!! A férjed megnézett egy lányt, akinek kint volt a gatyájából a fél feneke? Nem létezik. Ilyet a nős férfiak soha nem szoktak csinálni.

Te elég durván hisztis lehetsz, ha ez probléma. Ha valaki nyáron láthatóvá teszi a különböző testrészeit, az odavonzza a tekintetet. Egy egészséges férfi meg fogja nézni. Vagy lopva, vagy ha megfeledkezik magáról, akkor bámulja. Az én férjem pl.nem tud disztingválni. Ha lát egy neki tetsző nőt, úgy bámulja, hogy még a szája is tátva marad. Amikor már látom, hogy kezd kínos lenni, akkor meg szoktam bökni, hogy csukja be a száját.

Szerintem legközelebb ne hozd magadat és a férjedet ilyen kínos helyzetbe. A kislány gondolom röhögött egy jót a féltékeny feleségen, aki nyilvánosan megszégyenítette a férjét és egyúttal saját magát is.

2019. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%

Ha ilyen van a közelünkben, én magam bökdösöm meg a férjem, hogy nézze meg ő is, micsoda segg.


A szilikon mell tényleg nem oldana meg semmit.

2019. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%

De basszus!

A férjed nem szűnt meg férfinek lenni! Mi baj van abban, ha elbambult egy csaj seggén? Próbáld már megfogalmazni, miért zavar téged, amikor veled van....


Nőként írom. Nem, én sem szeretem, ha a párom megbámulná folyton a nőket, de ma még én is megbámultam 1-2 tini csaj testrészét. Nőként...


Túlreagálod. Szilikon mell nem kell, de kezdj magaddal és a nőiességeddel valamit, mert ez zavar szerintem valójában..

És a szexet sem szabad elhanyagolni. Ha ez megvan, akkor kevésbé lesz befogadó az ingerekre is... Ezért nem hibáztathatod.

2019. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igazából az bántott, hogy ennyire nem vette figyelembe, hogy mellette vagyok, és észrevehetem. Legalább várta volna meg, míg elfordulok vagy valami, annyira tapintatlan dolognak éreztem. Ráadásul a csaj is gondolhatta azt, hogy milyen férj ez, aki ilyen nyíltan bámulja a fenekét, Hiába van ott a nője...
2019. jún. 8. 21:01
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
a pasi megnéz egy feltűnő, csinos nőt az utcán. a felesége észre veszi és rászól, hogy ne bámuld már azt a nőt te lator. erre azt mondja a férj: ugyan már anyukám csak megnézem az étlapot. mondja a felesége: az étlapot azt megnézheted, de zabálni otthon fogsz!
2019. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
:) köszi 19-es. Ez tetszik.
2019. jún. 8. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!