Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem megnézett egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megnézett egy csajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, voltunk ma ruhát vásárolni, és míg én nézelődtem, a férjem (41) aki tolta a babakocsit, amiben a kislányunk ült, elég hosszan elbambult egy fiatal (kb 20-22) lány fenekén, akin az a most divatos rövid nadrág volt, ami jóóó rövid, és fél feneke kint volt. Szóltam férjemnek, hogy tetszik? Mehet utána! Mondta, hogy nem dehogy, nem is azt nézte.... :)

Utána átmenetünk egy másik boltba, és jött utánunk a csaj is, gondolom tetszett neki a "jelenet" férjem és köztem, mert mindig abban a sorban volt, ahol mi nézelődtünk. Igyekeztem úgy csinálni, mintha nem is érdekelne. De egyszer "véletlenül" pont jött velünk szemben és egyáltalán nem húzódott le, és azért igen, mert azt hittem ő is, és egymásnak mentünk vállal. Szó nélkül mentünk tovább. Én amúgy is egy tutyimutyi vagyok, nehezemre esik kiállni magamért, ráadásul ez a szituáció...

Ti mit tettetek volna a helyemben? Lehetséges, hogy túlreagálom, meg csak túlgondolom és valójában a csaj tényleg véletlenül kavargott a közelünkben. Így utólag már nehéz bármit tennem, de akkor kissé megalázva éreztem magam.


2019. jún. 8. 19:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is csinalt ilyeneket az elettarsam. Aztan en is frltunoen bamulom mellette a fiukat. Meg csalom is azota.
2019. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is túltolod. Elbambult, megnèzte kèsz. Szerintem rajtad kívül más nem foglalkozott ezzel. Mármint a csaj se gondolt semmit. Eleve ha a denekèt bámulják, azt ő hogy látná? Na mindegy. Szedd össze magad kicsit, mert neked az önèrtèkelèsed tropa, azèrt vagy ezen úgy fennakadva.
2019. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kissé túlreagáltad a szituációt, de azért az szöget ütött a fejembe hogy miért is akar átformálni a párod? Le akar fogyasztani és szilikonmellre vágyik? Mert ha ezt sulykolja beléd nem csoda hogy önbizalomhiányos vagy.
2019. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

164 cm vagyok, és 58 kiló. Valóban maradt rajtam plusz kiló, és hát a csípőm is kiszélesedett, de ezzel mit csináljak? Mivel szoptatok, egész nap eszek, sőt zabálok, szóval ahhoz képest, hogy mennyit eszek még el sem vagyok hízva.

Köszönöm mindenkinek a választ, tényleg túlreagáltam, szégyellem is magam.

2019. jún. 9. 08:59
 25/31 anonim ***** válasza:
77%

"Ráadásul a csaj is gondolhatta azt, hogy milyen férj ez, aki ilyen nyíltan bámulja a fenekét, Hiába van ott a nője..."


Aki kirakja valamijét, az nyilván azért teszi, hogy mások megnézzék. Különben nem tenné.

2019. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
13%
miért kifogás az hogy szoptatsz? Olyan dolgokra a gyereknek sincs szüksége amik téged hízlalnak. Sportolj, egyél egészségesen és ne zabálj össze vissza.
2019. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
94%

# 17-es vagyok!


Én is 164 vagyok, és kb ennyi kiló! Egyenletesen oszlik el, így -bocsánat az egoizmusért, de mások is szoktak dícsérni, meg mondogatni, hogy ne fogyózzak,- jó alakom van! Nagy mell, derék, csípő. A széles csípővel mi a baj? Homokóra alkat, ahol van mell és csípő, és a derék is látszik, szerintem a legszebb!


NA de visszatérve:

egyrészt igen, túlreagáltad. De minden nőnek - és néha férfiaknak is- vannak olyan napjai, hogy nincs meg az az önbizalom, nem érzik magukat jól a bőrükben, hormonok is játszanak, stb.. Még a hangulatod is befolyásolhatja.


Azon viszont valóban elsiklottam, hogy mit és milyen körülmények között mondott neked a külsőddel kapcsolatban a férjed..

Hogy jött fel a szilikon mell???? Meg a sport téma?


Nem ismerjük a kontextust, és ha ezeket ő kezdeményezte neked, és nem te pedzegettet neki, akkor bizony sunyiban, de a párod kezdte el rombolni az önbizalmad, mert azt érzékelteti, hogy nem vagy elég dögös, szexi, vonzó, ezért csináltass szilikon mellett, meg kezdj el sportolni, stb.


Igazából nem azzal van a baj, hogy megnézte egy csaj seggét, hanem az előbbivel. (Ugyanis, ha éreznéd, hogy elégedett veled és nincs miért aggódni, és tegyük fel nem is súlyos önbizalomhiányod áll a dolog mögött, akkor ez a jelenet ennyire nem érdekelt volna. Megnézi, hadd nézze, ez nem jelentene többet, mint amit. Így viszont most azt jelentette a fejedben, hogy téged lehúz, a másik csajra meg csorgatja a nyálát, másra vágyakozik.)


Szóval:

-a jelentet túlreagáltad, de a megjegyzéseit- ha valóban nem engedted el magad és igenis megmaradtál nőnek is lenni-, akkor azon elsiklottál te is.

- ha pedig a férjed arra utalt, hogy csak anya szerepben vagy és a női szereped sosem veszed fel neki, nincsenek meg azok a dolgok, amik férfi-nők között mennek, (randik, apró flörtök, néha csinosan is jelenj meg, stb) akkor valójában ez hiányzik. Csak ő rosszul kommunikálja feléd, te pedig szintén rosszul reagálod le.

2019. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az eddigiek alapján nem az a nagyobb baj ahogy reagáltál, hanem hogy a férjed szilikonmellre meg fogyásra ösztönöz miközben szoptatod a babátokat és el sem vagy hízva. Az ilyen megnyilvánulásaival lerombolja az önbizalmad. Amíg szoptattam csak akkor volt elegendő tejem ha bőségesen ettem. Sajnos főleg szénhidrátot (semmi más csodaszer nem használt: tejszaporító teák, rántott leves, kismamasör, csodakapszula, gyakori mellre tevés, szaporító fejés, napi 3l víz stb stb stb). A terhesség alatt végig 150g ch diétán voltam és fogytam 10 kg-ot (kb ez a felesleg ami eleve rajtam volt) mire szülni mentem. A tejem csak nagy nehezen indult meg, az 5. napon amikor már nem voltam diétán és megettem egy nagy adag öntetes fagyit mert már majd megdöglöttem érte. Na mindegy, szóval szoptatás alatt visszajött az a 10-es amit terhesen ledobtam, de a férjemnek esze ágában sem volt ilyesmit mondani (terhesség előtt sem, mivel heti 5 nap 12 óráztam nem volt időm sportra, a maradék 2 szabadnapon viszont szívesen kirándultunk, bicikliztünk, viszont az nem volt elég a fogyásra) hogy sportoljak már meg rakassak lufit a mellembe. Örült hogy szépen fejlődik a gyerekünk és egyébként meg én se hagytam el magam, most kezdek diétát megint mert már nem szoptatok, illetve futni kezdtem, ledobom azt a 10-est. De még most sem teszi szóvá, ugyanúgy kívánatos nőként kezel. Ha ilyeneket mondott volna mint neked a tiéd, lehet én is túlreagálnám a hasonló szituációkat, egy idő után meg már nem viselném el hogy nem fogad el és tönkremegyek---és mivel nem fogad el és mellette más nőket látványosan bámul a jelenlétemben, valószínűleg keresi az alkalmat hogy félrekeféljen---tehát lépnék.
2019. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg túlreagáltad a szitut,de nemcsak erröl van szó.A férjed újdonságra vágyik,amire célzott is.Nem pont műmell,de új ruha,smink,új frizura,stb.Ha elaludt a baba kezdeményezz,vegyél szép fehérnemüt,hagy nézze meg rajtad!:)Ne aggódj,bújjatok össze inkább!
2019. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
55%
Én megértelek, hogy megalázó és kellemetlen volt a szituáció, de kiakadni és ott helyben számon kérni a férjedet, na azt valóban nem kellett volna. Viszont az tényleg gáz, hogy ennyire semmibe veszi a jelenlétedet, és így bámul egy másik nőt... meg az is, amit írtál, hogy nyomatja neked, hogy csináltass szilikon melleket :D nem hiszem, hogy ez újdonság, tudhatod már régóta, hogy ilyen, felszínes és csak a külsőségekre hajt. Vagy pedig ha ilyen meglepetésként ér a dolog, meg sem nézted, hogy kihez mentél hozzá, kinek szültél gyereket.
2019. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!