Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így közös jövőnk?

Figyelt kérdés
A párom mindennap elsziv pár cigit ami meg tok oke, én is fuvezek mikor ott vagyok. De ő sajnos kb 1-2hetente hétvégén egy kicsit tol keményebb dolgokat is. Én látom rajta, hogy ezaz élet nem egészséges, így szerintem kb nemzokeptelenné fog válni. Neki még nem mertem mondani a félelmeit, nem akarom hogy a drogokat válassza helyettem. Mit tehetek ilyen helyzetben ?

2019. jún. 10. 01:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló vagyok, szerintem én pont úgy válaszoltam hogy tisztában vagyok azzal hogy ez milyen. Fűvel nincs akkora gond, de eltúlozva igenis van gond. Irtad azt is hogy használ mást is... Rám nem volt tekintettel hogy kismama vagyok, mellettem szívta és használt egyéb dolgokat, pedig ő leteszi mert le tudja, nincs rászokva semmire... aha... Én elvetéltem ha érdekel.
2019. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Előző nagyon sajnálom:(.
2019. jún. 10. 12:16
 13/24 A kérdező kommentje:
Ma ő hozta fel ezt az egész témát így, hogy sajnálná hogy igy szetcsuszott az utóbbi időben. Próbálja rendbehozni magát, csak nem lesz könnyű. Nagyon megnyugtatott
2019. jún. 10. 23:11
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Okkal fuvezel? Talán orvos írta fel? Mert ha igen akkor szinten felejtsd el a gyereket... ha mar azt írta fel akkor te nem leszel anya....
2019. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetnek anya ? Nem ő írta fel de egyetért vele. Azért használom, mert nagyon erős szorongasom van.
2019. jún. 11. 10:09
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, bár kétlem hogy egyetért, hiszen amit veszel az nem orvosi kannabisz, hanem haztól veszed, ki tudja milyen és megdobják-e valamivel. A másik meg az, ha egyszer terhes leszel, nem szívhatod azt se, hogy tartod kordában a szorongásod nélküle? Ne legyen nálatok kisgyerek amig nektek ez a fontos.
2019. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mostanaban akarok gyereket. Egyébként simán lehet úgy gyerekem hogy közben fuvezek. Nagyon sok szülő fuvezik és semmi baja a gyereknek, nem rosszabb szülők ettől. Én pl inni nem fogok soha.
2019. jún. 11. 10:40
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

Állítsd mar le magad! Mi az hogy nem lesz baja a gyereknek meg mi az hogy egyetért ha egyetértene ő írna fel... ha bár szorongásra nem ir fel füvet hanem szorongas oldot antidepresszánst és nyugtatott! Nagy kamu vagy...


A gyereknek bele kerül a verebe és a fejlődő szervezetébe talán holtan fog megszületni vagy valamilyen komolyabb betegséggel! Esetleg komolyabb szellemi fogyatékossággal!


Pontosan ez a függőség ami te vagy! Egy nagy rakás szemet vagy....


Utoirat az alkohol kb 37x könyebb mint a drogok mivel a szervezet a kellő mennyiséget képes feldolgozni és ki tisztítani a szervezetet vele...

Ellenben a drogok ahogy írtam későbbiekben betegségeket okoznak...


Persze az megint mas hogy valaki minden nap iszik keményen....


De te meg a párod is drog függő gyökerek vagytok!

2019. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez az adjad neki utolsó teljesen egyet értek veled.
2019. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%
Sose legyen gyereked ha te azt tervezed hogy kismamaként is szívod, magaddal azt teszel amit akarsz. De a gyereked életminőségét miért is akarod te kockáztatni? Belegondoltál te abba hogy a párod nyomja a kemény drogokat is, te meg terhesen szívnád mellé a fűvedet, az milyen következményekkel járhat? Sosem írtam sehova hogy kamu, de nagyon remélem hogy ez az...
2019. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!