Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a baràtnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a baràtnőmmel, de az első szex utàn màr nem érzem azt, mint az udvarlàsnàl. Miért?

Figyelt kérdés

Az első szex utàn ugy érzem, màr nincs meg bennem az a tűz, mint mikor udvaroltam neki. Szörnyű kimondani, de mintha unnàm, szívesebben lennék a spanokkal, és randiznék azzal a lànnyal, akit egy közös ismerős àltal ismertem meg nemrég. Szép volt a mosolya.


A mindenségit is neki, mik ezek a gondolatok, amikor egy friss pàrkapcsolatban vagyok?


Vélemény? Help.


2019. jún. 11. 02:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Kielégültél.Ennyi.Szexuálisan vonzott ccsak ,az megvolt,és elég is volt.
2019. jún. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bence_ ***** válasza:
87%

Csak szekszre kellett.

Akit szeretsz ott aktus után is megmarad a vonzalom.

2019. jún. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez kiderül, rettenetesen megbántva és kihasználva fogja érezni magát, és lehet, hogy szóba se àll veled többet, úgyhogy szerintem gondold àt, mit teszel vagy mondasz neki.
2019. jún. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Túl gyorsan lefeküdtetek, nem volt idő arra, hogy érzelmek is legyenek. Az a te döntésed, hogy merre tovább. Felnőtt férfi vagy, azért ide írtál kérdést, nem? Ideje rájönni, hogy ezek a dolgok nem csak úgy megtörténnek körülötted, hanem felelős vagy a tetteidért.
2019. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gyerek lehetsz még.
2019. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
És milyen volt a szex?
2019. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez bárkivel megtörténhet.Azt hitte több lesz belőle,vagy lehet.Aztán mégse,mert elég volt ennyi is.(1)
2019. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
19-20 éves srác lehetsz akinek talán ez volt az első tömése tippre. A férfiaknál csak szex után derül ki , hogy többet is érzünk e vagy sem. Miért szükséges a szex? Mert a kielégülés elmúlnak a vágyak a kíváncsiság és tisztán tudunk látni, ez amolyan ön teszt.
2019. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem annyi vagyok, de a kérdés szemszögéből mindegy. Lehet nem szeretem ezt a lányt, akkor inkább elhagyom. Magamnak úgyis találok valakit, neki is jobb lesz. Még átgondolom!
2019. jún. 11. 09:53
 10/14 anonim ***** válasza:

nem szopott le elsőre?



vagy igen, és már nem maradt kihívás?


felejtős!

2019. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!