Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam a múlton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a múlton?

Figyelt kérdés
Sajnos túl sokat tudok a barátnőm múltjáról. Az a baj hogy rengeteg hely van amiről az jut eszembe hogy ott mit csinált az exével. Nem tudom magam túltenni ezen az egészen 😞 sokkal jobb lenne ha nem tudnék minden apró részletet 😞

2019. jún. 11. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a részleteket anno a párod magától közölte?

Próbálj meg arra koncentrálni, hogy most veled van, ez a jelen. Az a múlt. Annak vége. Ennek nem.

2019. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt összejöttünk volna sokat mesélt...
2019. jún. 11. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert, nekem évek múltán sem sikerült. Szerintem hagyd a francba...
2019. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most azt tanácsolnám, hogy magadban rendezd le, hogy te jobb vagy mint az előző kan, de ez kevés lesz, mert azon fog kattogni az agyad h az a lány meg az a fószer... Amit előző írt, én is azt mondanám.
2019. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nincs sok emlékem mert 70 % -ban a lakásban voltunk.. XD
2019. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 5 XD
2019. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is mesélt az elején dolgokat.

Vagy én kérdeztem vagy csak úgy magától mesélt.

Még most is tudom őket nem tetszenek de már nem bánt.

Az elején engem is zavart de most nem annyira.:)

2019. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz sokat tenni. Az én párom is meséltdolgokat de muszáj elfogadni. Igaz nemkönnyü de ez hozzá tartozik életéhez. Ami elmúlt azt nem tudjuk megváltoztatni.
2019. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!