Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm erősebb nálam, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm erősebb nálam, ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Én elég vékony vagyok 185cm 65kg, de sportolok. Barátnőm meg kb. 10cmvel alacsonyabb nálam, súlyát nem tudom, de ő sem egy telt alkat. A lábai kicsit vastagabbak mint az enyémek, jó formás segge van. A válla elég széles,mert több évig úszott. A karjai kicsit vastagabbak ez enyémnél, de az övén több a zsír. Van egy kis hasa. Már évek óta nem sportol rendesen úgyhogy egyértelműnek gondoltam, hogy én vagyok az erősebb, hiába vagyok vékonyabb. Aztán az első szexnél hamar kiderült hogy elképesztő erő lakozik benne, próbáltam volna irányítani, de úgy letepert, hogy mozdulni sem bírtam, úgy kerekedett felém,hogy lehetetlen volt kiszabadulni. Amikor megismertem elég félénk lánynak tűnt, de igazából egyáltalán nem az, 2 bátyja van, mondta hogy velük szokott verekedni, aztán csak így poénból birkóztunk és simán lenyomott. Aztán kihívtam szkanderre, mindent beleadtam és legalább 20mpig tartottam, de lenyomott. Amikor társaságban megjelenünk ott adja a szendét, ő a kedves,cuki, törékeny barátnő. Otthon a 4 fal között viszont fitogtatja az erőfölényét, sokszor cukkol vele így viccesen. Gyakran játsszuk azt, hogy ráfekszem és meddig tudom a földön tartani, mindig simán kiszabadul, aztán amikor ő fekszik rám, én képtelen vagyok kiszabadulni, valahol élvezem ezeket a játékokat, de az önbecsülésemnek néha rosszul esik. Szoktunk beszélgetni erről, de általában elhülyéskedi a témát.
2019. jún. 14. 09:27
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hihetetlen számomra, hogy egy ilyen magát szendének mutató lányban ekkora erő és dominancia lakozik, talán épp ezért is vonzódom hozzá ilyen ellenállhatatlanul. Nehézség inkább abból van, hogy mindig ő dönti el, mikor legyen szex, ami szinte mindig egy kisebb bunyóval kezdődik, nem durvul el egyébként nagyon, de mindig érezteti velem az erőfölényét. Néha szívat, hogy hagyja magát, de aztán amikor már azt hinném, hogy legyűrtem, akkor mindig leránt.
2019. jún. 14. 15:01
 22/25 anonim ***** válasza:
Jó azért lássuk be, a tudatod alatt tudod, hogy ő egy nő aki mellesleg a barátnőd. Gondolom nem is mered durván megrángatni vagy teljes erőből ellökni. Éles helyzetben lehet rongyá vernéd, dehát azt nem szabad így játékból meg nem gáz szerintem.
2019. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is: piszok nagy mázlista vagy, remélem tudod?:-D


Másodszor pedig ha zavar ez az erő különbség, akkor próbálj meg izmosodni.

2019. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én a combommal szoktam rákulcsolni a páromra és nem hagyom kiszabadulni. Évek óta lovagolok, úgyhogy gyilkos cupákjaim vannak. De minket ez nem zavar.
2019. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te ezt nagyon is élvezed, csak a gondolat zavar, hogy "mit gondolnának mások". Ne foglalkozz ezzel. Örülj hogy van egy barátnőd aki még hajlandó kezdeményezni is a szexet, és nem csak egy darab fa szintjén teljesít az ágyban.
2019. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!