Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiesett egy történet?

Figyelt kérdés
kérdeztem már csak nemigen jött válasz. aki tud párszval segíteni az kérem írjon. köszönöm.
2010. júl. 8. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem vágom. :O
2010. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
wtf?
2010. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2010. júl. 8. 17:50
 4/13 A kérdező kommentje:
kimaradt a link először. bocs.
2010. júl. 8. 17:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen.
2010. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én egy ilyet biztos nem felejtenék el.
2010. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy ez egy elfelejtett emlék vagy csak képzelgés. teljesen összetörtem emiatt.
2010. júl. 8. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Az érzelmi alapon kiváltott amnéziát disszociatív amnéziának nevezzük.


"A disszociatív amnéziában elvesztett emlékek általában az öntudat alapvető részeit képezik, az ún. önéletrajzi memória részei, "ki vagyok, mit csináltam, merre jártam, kivel beszéltem, mit beszéltem, éreztem, gondoltam" stb. Néha az elfelejtett információ továbbra is meghatározza a beteg viselkedését.


A betegekben emlékezetrések is kialakulhatnak, ezek pár percre, órára vagy napra vonatkozhatnak. (...) A legtöbb beteg tisztában van azzal, hogy elvesztett bizonyos gondolatokat, de néhányan csak akkor ébrednek ennek tudatára, ha ők maguk, vagy mások olyan bizonyítékkal állnak elő, ami rávilágít emlékezetük hiányosságára. Néhány beteg az adott időszak történéseinek csak egy részét (de nem mindet) felejti el (...) .


A betegség leggyakrabban fiatal felnőttek között fordul elő (...) A disszociatív amnézia a traumás élmény után bizonyos idővel is bekövetkezhet. Csak akkor tudható biztosan, hogy a visszanyert emlékek a beteg valódi múltjából származnak-e, ha azokat más személy megerősíti."

2010. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem... volt már több ilyen az évek alatt de mind olyan apróság volt hogy nemtulajdonítottam jelentőséget neki. de ez nem kis dolog. tőle nemtudom megkérdezni mert nembeszél velem. tehát örök titok marad!?! beteg vagyok? mi érhet még?
2010. júl. 8. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Ért valamilyen trauma? Gondolok itt pl nagy autóbalesetre, láttál ahogy gyalogost elgázolnak vagy valami hasonló?
2010. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!