Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelt kérdés

11 éve élek a párommal. Két gyerekünk van. Egy kis faluban élünk. A telefonját wcre fürdőkádba, nyaralásra mindenhova magával viszi és állandóan nyomkodja. Ha itthon van sem mi vagyunk az elsők. Csak a telefon. 3 éve romlott meg a kapcsolatunk. Akkor kezdett el itt dolgozni a faluban egy Óvónő, akivel napi 2x: munka előtt és munka után az utuk, ami 10km-es várost faluval összekötő út, összeér. Ellentétes irányban dolgoznak. Egyik a másik munkahelye mellett elmegy 2x naponta. A párom minden pénteken focizni megy. Legalább is remélem. Kb 500 méterre a nála 10-15évvel fiatalabb lánytól van a pálya. A nő természeten női szemmel szebb nálam és 10 évvel fiatalabb. Amikor megyek a városba a nagyobb gyerekért az iskolába nagyon sokszor bebámult az autóba. Illetlenül, fűrkészön, idegesítőn. Nem vagyok közösségi oldalon. Elvileg nem tudhatná ki vagyok. Nagyon sokszor megbámult. Más nem lehet ha van valakije csak ez a nő férne bele időben és térben, mert itthon alszik. Péntek kivételével nem jár el.

Egy alkalommal mivel a páromnak is elmondtam az aggodalmam, felhívott, hogy itt megy mellette biciklivel a nő. Ne csináljak problémát. Azért hívott. A nő természetesen a képembe röhögve hajtott el mellettem. A kislányommal jelenleg gyeden vagyok. Legutóbb találtam a párom telefonján rejtett képeket. Amiket a nyaraláson kapott vagy csinált dátum alapján. Amit úgy tűnt meg tudok nyitni. Közöltem a párommal, ha meglesz, meg ismer aki rajta van. Tegnap a hölgy pont akkor szállt be az autójába az Óvodánál, amikor én elmentem mellette. Mindig ezerrel hajt, de most nem előzött meg. 60 volt a sebesség, ha lassítottam sem előzött meg. Majd félreálltam a gyerekkel babráltam, utána 90nel hasított 50es helyen mikor utána mentem, nem volt köztünk autó, vagyis arra mert az a főút visz az iskolába a gyerekért.

Arra gyanakszom van köztük valami. Havi 1-2 vagy heti 1 sosem derül ki. Ami nem baj, csak mondják el és továbblépek. De évek óta szenvedek emiatt. A párom bármilyen ezzel kapcsolatban feltett kérdésre agresszívan reagál, többször megvert.

Leköpött, tárgyakat vágott hozzám. Mert szerinte igazságtalanul vádolom. Én tehetek erről.

Kérésemre a képeket nem nyitja meg. De én így nem tudok tovább menni, hogy örök kérdés lesz, kinek kellett vigyázni a képeire. A verés miatt sem kellene gondolkodni maradáson. Tudom. Hogy tudhatnám még van-e köztük valami, hogy könnyebb legyen továbblépnem. A nőhöz nem mehetek oda, kérdőre vonni, mert itt van házam és a nagyik is vannak. Valószínűleg ide kell járatnom óvodába.


Köszönök minden véleményt!



2018. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy mindketten biciklivel járnak. Márciustól októberig. Az út mellett rengeteg romantikát alkalmas hely van. Erdő, mellékutak. Meg persze ha egy órával hamarabb végez mint ahogy tudom a lányhoz is mehetnek. Ha van kapcsolatuk.
2018. nov. 6. 11:51
 2/32 anonim ***** válasza:
67%

Nem biztos h van valami. Lehet csak bekepzeled.

De az tuzi, h tipikus, tonkrement magyar, unalmas, semmit nem ero kapcsolatnak nem nevezheto rabsagotok van.

En nem is a no miatt aggodnek..hanem h ennyit er a kis eletem es ez eketem csucsa...?

2018. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy mindketten biciklivel járnak. Márciustól októberig. Az út mellett rengeteg romantikát alkalmas hely van. Erdő, mellékutak. Meg persze ha egy órával hamarabb végez mint ahogy tudom a lányhoz is mehetnek. Ha van kapcsolatuk.
2018. nov. 6. 11:56
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkepp vard meg, amig beleveri egyszer a fejedet is a falba. Es meg akkor se a valodi problemakkal foglalkozz.


Ne legyel ennyire ostoba.

2018. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%

Egy végtelenül buta, önállótlan liba vagy, aki kapaszkodik abba, hogy amíg a saját szemével nem látja, ahogy kefél a férje valakit, addig igazából nincs is semmi baj.

Ha legalább annyi eszed lenne, mint egy döglött hintalónak, akkor már évekkel ezelőtt elválsz, mert ez nem házasság. Akkor se, ha véletlen nem csal, nem az óvónővel csal, vagy nem csak vele.

Mi tart mellette? Buta kérdés, persze, hogy az anyagiak, mert neked se munkád, se semmid, nincs hova menned.

Szokásos történet.

2018. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy így kívülről elég egyértelmű a bántalmazás tipikus esete. A bántalmazó szerint a nő az oka hogy kapta, mert megérdemelte. Bűntudatot kelt benne. Ő elhiszi, elgondolkodik, hogy lehet, hogy így van, mert hazajön a munkából és fáradtan piszkált, mert szereti és elhiszi hogy megváltozik. Persze nem fog. A verések pedig mindennapossá válnak.

Van saját házam, van elég jövedelmem, nem ez tart vissza. Többször elköltözzünk a gyerekekkel. A kislányom 2 éves reggelente keresi az apját keservesen hogy apucika, a nagyfiú pedig ott akar aludni néha nála a kicsi meg a nagy nélkül nem szeret aludni. 6 házra lakunk ráadásul.

Minden választ véleményt szívesen fogadok.

Mert tanulok belőle. Tudom, hogy a fő probléma a bántalmazás. Igaz.

2018. nov. 6. 12:14
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

"agresszívan reagál, többször megvert."


Hát. TUlajdonképpen mindegy, hogy megcsal-e. Nyugodtan viheti a másik nő ezt a főnyereményt, mert én az első eset után kidobtam volna.

2018. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%

#5: "mert neked se munkád, se semmid, nincs hova menned."


A közös gyerekükkel van gyed-en. Honann szeded, hogy nincs semmilye?

Ostoba proli vagy, aki csak tanulatlan, sikertelen nőket ismer, mert maga is az férfiként.

2018. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#5

16 éves korom óta magam tartom el.

17 órában mosogattam és konyhai kisegítőjént dolgoztam. 2 nap munka 2 nap szabaddal. Emellett kitűnően érettségiztem 2 év alatt 3 tanévzáró vizsgával. Gyorsítva. Jogi és közgazdasági tanulmányokat folytattam. Jelenleg fogorvosira készülök.

10 évig voltam multinál vezető, emiatt nem gondolnám magam önállótlannak, szegénynek vagy butának. Maximális gyedet kapok. Minden 5. Nőt bántalmaznak. Nem mind cigány, műveletlen vagy kitartott, vagy buta. Csak van olyan naív hogy elhiszi megváltozik minden. És megfordul a fejében mi van, ha tényleg ő váltja ki az agressziót.


Saját ingatlanom van, csak az én nevemen, amit pont emiatt vettem. Fele cuccunk már ott van. A véleményedhez természetesen jogod van. De ettől még nincs úgy.

2018. nov. 6. 12:30
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

CSELEKEDJ, EZEKEN A HELYEKEN KAPSZ SEGÍTSÉGET, TANÁCSOT!


Segélyvonal bántalmazott nőknek

06-80-505-101

hétfő, kedd, csütörtök, péntek

18-22ig

ingyenesen hívható mobilról is

Hívja a vonalat, ha:


bizonytalan, hogy bántalmazó-e a partnere

szeretné átbeszélni a helyzetét és a lehetőségeit

többet szeretne tudni a bántalmazás természetrajzáról

érdekli, hogy hogyan támogathatná érintett ismerősét, kollegáját, rokonát, tanítványát.

Segélyvonalunkon anonimitást biztosítunk a hívóknak. A hívásokat a NANE Egyesület kiképzett önkéntesei fogadják.



PATENT Egyesület jogsegély-szolgálata

06-70-252-5254 szerdánként 16 -18 óráig és csütörtökönként 10-12 óráig

E-mailen: jog@patent.org.hu

Keresse a jogsegélyszolgálatot, ha:


kifejezetten jogi természetű kérdései vannak a családon belüli erőszakkal, párkapcsolati erőszakkal, vagy a nők- és gyerekek elleni erőszak egyéb formáival kapcsolatban

szeretné egy témában járatos jogásszal átbeszélni a helyzetét.

Mentők, rendőrség

Mentők: 104 vagy a 112

Rendőrség: a 107 vagy a 112

Általános segélyhívó telefonszám: 112

A rendőrségnek kötelessége (az Országos Rendőrfőkapitány 32/2007 (OT. 26) ORFK utasítása alapján):


minden „családon belüli erőszak”- híváshoz kimenni (nem csak “ha vér folyik”)

a feleket külön kell meghallgatni

meg kell győződniük róla, hogy az áldozat biztonságban van

tájékoztatnia kell az érintettet a jogérvényesítés lehetőségeiről.

Amennyiben a rendőrség eljárásával szemben panasszal kíván élni, ezt megteheti az adott rendőrkapitányságon, vagy az ORFK panaszirodában is. Erről további információt itt találhat.



OKIT – Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat

06 80 20 55 20

minden nap 24 órán keresztül hívható

Hívja az OKIT vonalat, ha:


menekülnie kell otthonról

kríziszállást keres.

2018. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!