Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozás terén sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás terén sikertelen férfiak: ti hogy emésztitek meg, hogy a legjobb nőket is átverik, megcsalják vagy bántalmazzák?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet olvasni, hallani, hogy a gyönyörű barátnőjét a pasija kidobta, megalázta, megverte, megcsalta, stb... Nagyon sok férfi van, akire az ilyen nők rá sem néznek, ill. ezek a férfiak sem néznek rá az ilyen nőkre, mert elérhetetlennek gondolják őket.


Hogy tudjátok megemészteni, hogy ami nektek elérhetetlen(vagy csak annak gondoljátok), az sok pasinak teher és bosszúság? Nem esik rosszul, hogy ti lehet, hogy egy igazán jó nőhöz talán soha nem is érhettek hozzá, másnak meg a hócipője is tele van velük? És nem feltétlenül azért, mert az a másik pali jóképűbb, izmosabb vagy gazdagabb, hanem azért, mert valahogy jobban ért a nők nyelvén? Nem szoktatok ezen elmélkedni?



2017. szept. 28. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2017. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2017. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
A nők nagy része a lelke mélyén szereti, hogyha kihasználják és megalázzák őket. Izgalmasnak találják az ilyen "férfiakat". A rendes hapsik szinte mindig megszívják. Ezért kell olyan lányt keresni, aki a jószívű férfiakat kedveli. Ezen kár filózni, cselekedni kell és kész.
2017. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

Én tudom hogy azért nincs nőm, mert nem vagyok gazdag.

Nem érdekelnek sem a gazdag pasik, akik hülyítik a csajokat, sem a csajok akik belemennek az ilyenbe.

Nem tartom nagyra a "legjobb nőknek" definiált oldalt, sem a tehetőseket. Jómagam neves iskolákba jártam/járok, olvasok, képzem magam, megpróbálok a hétköznapokban jól szerepelni. Nekem nincs mit irigyeljek.

Elfogadom az élet jelenlegi törvényeit a kapitalista kizsákmányoló rendszerben. Nincs kisebbségi komplexusom, ez szimpla társadalomtudományi kérdés.

2017. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

A legtöbbször nem direkt választunk rosszul, merthogy "dejó, ez meg fog verni, meg fog alázni, pont erre vágyom". Nem. Az elején mindenki ártatlannak tűnik, mindig a kedvedben jár, elhiteti veled, hogy mennyire fontos vagy neki, és mikor már kellően manipulálhatóvá tett, onnan kezd el fokozatosan megalázni, bántalmazni. Addigra meg a nő már annyira függ tőle érzelmileg, hogy a kapcsolatból nagyon nehéz kijönnie, még ha ép ésszel feléri is, hogy nem jó.


Engem szerencsére sosem bántottak testileg vagy aláztak meg, lehet az lett volna belőle, ha nem jövök rá időben, hogy manipulál, és nem lépek ki az egészből. De nem minden nő képes ezt ilyen hamar érzékelni és tudatosítani.

2017. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Ja és még egy gondolat, sokszor a legjószívűbbnek gondolt, külsőre is átlagos vagy alatti férfiak is bejátszák ezt simán. Ez nem a kinézettől függ, meg nem a pénztől meg egyebektől.
2017. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy jó kérdés! Érdekes téma, sokat gondolkodok ilyeneken. Természetesen ez szarul esik, akárhogy is, viszont idővel magam is arra jöttem rá, hogy nem kell jófiúnak lenni. Persze azt sem amiket felsoroltál.
2017. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A legrosszabb ***** válasza:
81%
Nem nagyon tud érdekelni. Már csak azért sem, mert ezek a nők, akik simán manipulálhatóak nyájaskodással, érzelgősséggel, azaz megkapják tálcán kínálva azt, amit hallani, látni, érezni akarnak, ugyanúgy beleesnek legközelebb is ugyanabba a csapdába, csak éppen másvalakivel, mert képtelenek tanulni a hibáikból, és mert olyan hülyék, hogy azt hiszik, a következővel majd más lesz.
2017. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Mielőtt a rinyap.na kisbarátaidnak hiszel: az ilyen nők se nem hülyék, se nem szeretik a kizsákmányoló kapcsolatokat. A legtöbb nő a mai napig manipulációra, megalázkodásra van nevelve. És egy bizonyos komfortzónából g..cinehéz ám kilépni, legyen az a komfortzóna bármilyen rossz, mégiscsak az adja a biztonságos kereteket. Persze csökött aggyal nehéz az ilyesmit felfogni.
2017. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Régebben érdekelt, és a szívemen viseltem az ilyesmit. Ma meg már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Az ő élete, ő választotta azt a férfit, akkor nézzen szembe a következményekkel.
2017. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!