Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem törődik velem a párom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem törődik velem a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 17 éves és egy 4 éves lánya. A kicsi lány csak hétvégén van nála. Én is csak hétvégén tudok vele lenni mert külön műszakban dolgozunk. Minden figyelmet és törődést a kislány kap. Sem a nagyobbik lány, sem én nem kapunk semmit. A nagylány hiába beszélgetne az apjával, nem érdekli vagy nem hallgatja meg. Én ha ott vagyok teljesen kívülállónak érzem magam. Csupán este, mikor a kicsi alszik akkor jut rám annyi idő hogy szexelünk. De ebben ki is merül a törődés. Nagyon boldogtalan vagyok. Ha megyünk is valahova jön velünk a kislány is és róla szól minden. Én csak havi 2-3 órát szeretnék. Hogy addig a nagymama vigyázzon rá. De annyira hisztis a lány hogy nem hajlandó csak az apával lenni. Bár a párom tudja a problémát, semmit nem változtat. Úgy érzem kapcsolatunk egyre rosszabb. 24N 38F
2019. jún. 16. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Te csak a fiatal szexbaba vagy ebben a kapcsolatban. Meg is érdemled. Sok rendes fiatal srác csalódott, de el vált öreg szemetek kellenek.
2019. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd el.

Nem fordít rád időt, a gyerek az első neki. Ez nem fog megváltozni. Sokkal idősebb is nálad, inkabb keress picit fiatalabb pasit. Lehet 30 feletti, de lehetőleg nem elvált, 2 gyerekkel.

2019. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele.


Nem látom be, mégis mit adhat neked ez a kapcsolat... Ennél konkrétan egy random csávó is több figyelmet fordít rád, aki csak szexelni akarna. Komolyan miért alázzátok magatokat meg ennyire? Mi a jó benne nektek mégis?

2019. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
#1 A nyomi rendes fiatal srácok senkinek sem kellenek!
2019. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ebből a kérdésből is látszik ki a nyomi. De hatalmas intelligencia szintre vall, ha valakit azért tartanak nyominak mert fiatal :)
2019. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Énis fiatal vagyok. Nem a fiatalsággal van a baj, hanem a nyomisággal :)
2019. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Elárulod miért vagy együtt egy tőled 14 évvel idősebb férfival, akinek már két lánya van, boldogtalan vagy vele, nem törődik veled, csupán esténként ürítésre használ? Tényleg érdekel...
2019. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 De La Cruse ***** válasza:
35%

A kicsi lány megtanulta leuralni és használni apucit amit apu naivitása nagyban segített.

Hisztis elkényeztetett csajszit tud belőle lenni de ha nem azt látja, hogy az apa a férfi anya meg a nő akit apa szeret és aki szereti apát akkor csak birtokolni tanulja meg az embereket és kihasználni.

Most türelemre és ravaszságra van szükséged.

A szex jó és csináld úgy, hogy a világ legnagyobb bikájának érezze tőle magát és mindenben ájulj el tőle, hogy mekkora ász.

HAd szeresse a kislányát de az a kislány az előző házasságának az óriási bukására fogja emlékeztetni.

Valószínűleg óriási bűntudata is van a párodnak felé.

Ám ezt az előnyödre is fordíthatod.

Minél több siker élményt adsz a párodnak annál jobban feléd fog fordulni.

Ne hisztizz akkor sem ha legsziveseben fejbe vernéd az ostobaságai miatt.

Had küzdjön meg érted és kérj minél többet segítséget, otthon amiért megdicsérgeted. Had érezze józanabb, értelmesebb és szerethetőbb vagy mint a volt párja.

Nevessél a leg élettelenebb fa viccein is, jegyezd meg, hogy milyen erős, az inteligenciáját is nyugodtan emeld ki és, hogy ha valamit elintéz akkor legyezgesd meg az igazságosságát egy kicsit ebben a melegben, hogy had érezze magát okosnak és hősnek.

A férfi ettől él szívesen.

Pár hónap alatt megfordítod.

Az egyedül töltött perceket meg használd ki.

Még hiányozni is fognak.

2019. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor derülne ki igazából mit jelentesz ennek a pasinak, ha nem ellentétes műszakban dolgoznátok, mivel ő is csak hétvegén látja a kislányt nyílván ő lesz az első neki...hiszen minden kislány apuka szerelme, ahogy te is otthon


próbálj te is részese lenni a programjaiknak, ha fontos neked ez a férfi, te választottad őt így, ők hozzá tartoznak, ha a pasi is látja, hogy igyekszel a családja részese lenni, és neked megéri ez az erőfeszítés a kapcsolatod miatt, akkot tedd, emiatt akkor így többre tart majd, addig sajnos az van, amit a többiek mindanak


ha párhuzamos műszakban, szabadidőben, hétközben sem törődik veled, mikor nincs ott a kicsi akkor van igazi probléma, egyébként meg érthető a szitu, majd ha lesz gyereked megérted...

2019. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!