Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már sose lesz jobb? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már sose lesz jobb? Miert nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom. Én 20 éves vagyok, a barátom 27.

Tökéletesen indult, mint általában a kapcsolatok, majd jött a féltékenyseg és a birtoklás. Nem csinalhatok semmit, nem mehetek sehova nelkule, nem hordhatok szoknyát/rövidnadrágot. Volt amikor megütött. Nem kapok egy ölelést vagy egy puszit csak nagyon ritkán. Ellök mert élvezi hogy szenvedek miatta.

Az volt a hab a tortán hogy szex utan kivagott az esőbe, hogy menjek haza nala nem fogok aludni...

Szid és ocsarol engem és a családomat és eleri hogy hibásnak érezzem magam és azt érezzem hogy megerdemlem és hogy én vagyok az idegroncs, hogy nem normális hogy ez nekem rossz és kiborulok.

Hogy lehet kilepni egy ilyen kapcsolatból?

Azt várom hogy olyan legyen mint az elején.

Nem tudok elkepzelni hogy nincs többé és sajnálom is, azért, hogy olyan amilyen..


2019. jún. 17. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Te bajod...fogod aztan ott hagyod ennyi zaklat fel jelented kesz
2019. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson vissza menni, fogadni vagy bármi hasonló! Menekülj, amíg megteheted
2019. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy amíg megtehetem?
2019. jún. 17. 00:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Azta rohadt. És tényleg van ilyen.

Figyelj jobbat érdemelsz te ettől.

Lépj ki a kapcsolatból minnél előbb. A párod egy szociopata. Antiszociális skizofrén.

2019. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha hagyod, hogy ez menjen tovább annyira lerombolja az önbizalmad, hogy érzelmileg függővé válsz tőle, és mindenkitől el fog választani: A családodtól, barátaidtól, mindenkitől, aki fontos neked, vagy tudna rajtad segíteni. Teljes érzelmi és fizikai uralma lesz rajtad: Folyamatos verések, ócsárolások: Egy senki vagy, senki sem szeret, hálátlan liba vagy, és még amiket neked mondott. Ne menj vissza hozzá! Ja és még vmi: SOSEM VÁLTOZIK MEG!!!!
2019. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Hogy érted, hogy amíg megtehetem?" Szülj neki kettő purgyét, ahogy az ilyenkor szokás, esetleg menj hozzá, márha megkér, aztán akkor gyere vissza és kérdezd újra.

32/f

2019. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Megérdemled. Tudod miért? Mert ha neked ezt itt kérdezni kell, akkor sose fogod elhagyni. Igényes, okos és önbecsüléssel rendelkező nő már otthagyta volna.

2019. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudlak sajnálni,mert a te döntésed az ha vele maradsz és maradtál eddig is.

Már rég ki kellett volna lépned,mégsem tetted szóval vess magadra.

2019. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj tudom, hogy azt szeretnéd, hogy olyan legyen mint régen, de nem lesz. Aki így bánik veled az nem szeret téged. Normális ember nem élvezni, ha a párja szenved. Tudom nem egyszerű, de szedd össze magad, legyél határozott és hagyd ott ezt a barmot végérvényesen!

Semmi esetre se keresd

2019. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valld be,te erre azaz az ilyen tipusú faszikra buksz. :D

Megérdemled a sorsod. seppet sem sajnállak.. ha anynira hülye vagy h nem tudsz kilépni a kapcsolatból. 20 évesen erre van szükséged?! Tudod mikor hagynám h egy buzeráncs ok nélkül szidja a családom,csak az ilyen gyengékkel lehet megcsinálni mint amilyen TE vagy

2019. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!