Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy így 7 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy így 7 hónap szakítás után is úgy érzem többé nem leszek szerelmes? 23L

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Mármint 7 hónapig jártatok, vagy annyi idő telt el a szakítás óta?


Nyugi, leszel még szerelmes, de valószínűleg megviselt a dolog, és még lehet, hogy szereted az illetőt.

2010. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
7 hónap telt el 1 év után
2010. júl. 8. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Timi?
2010. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

szerintem ő a zsanett. de lehet, hogy a lívi, esetleg a mari :)


nyugi, leszel még szerelem. főleg ha ismernél engem, na akkor olyan szerelmes lennél, mint a csuda! :)

járj társaságba, tereld el a gondolataidat az exedről.

2010. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, de akkor úgy látom más is van ebben a helyzetben
2010. júl. 8. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

biztos nagyon szeretted.

ismerkedj! mennyetek bulizni a barátiddal

aztán jön egy srác akivel jól elbeszélgetsz és lassan ki szeretsz abból a fiúból.

2010. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21.20 köszönöm aranyos vagy , remélem neked lesz igazad
2010. júl. 8. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:

ne szomizz..hidd el, én igy voltam majdnem két évig..szerelmes lettem, az az idö alatt, de napok után elmúlt, amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan is ment el az érzelem..nem tudtam senkit se szeretni, csak rajongtam a fiúkért. 2éve hogy nincs rendes kapcsolatom..csak néhány hetes, alig 6hónapos kapcsolataim..mert egyszerüen nem megy.és ezért nem is eröltetem. majd ha találkozok 1olyan fiúval aki megérdemli a szerelmem, akkor majd meg is marad az érzés. szóval ne légy szomorú, elkeseredett, majd találkozol 1fiúval és meglátod hogy szerelmes leszel. még ha most úgy is gondolod, hogy már nem leszel. fel a fejjel.


20/L

2010. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
biztos leszel még szerelmes. Most én is ezt érzem, pedig én nem jártam a lánnyal akit nagyon szerettem, inkább csak barátok- haverok voltunk, de nekem sokkal többet jelentett. A lényeg, hogy 2-3 hónap alatt úgy megkedveltem, hogy sajnos több mint egy éve nem beszéltem vele, de még mindig nagyon hiányzik, legalább, hogy beszéljünk, pedig én fiú vagyok. Szóval idővel el fog múlni, csak vannak emberek akiknek sok idő amíg felejtenek. Próbálj nem gondolni rá, tudom könnyű mondani, de ha folyton rá gondolsz akkor állandóan rossz kedved lesz. 22f
2010. júl. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Abban a pillanatban érezheted hogy nem akarsz többé szerelmes lenni, a fájdalom miatt! de előre nem tudhatod, amugy az élet rendje h előbb utóbb jön a megváltó!
2010. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!