Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok! Tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Tényleg van olyan, hogy valaki "túl jó fiú" és ezért nem nyerő nálatok? Ha igen akkor ez mit jelent, fejtsétek ki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 17:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

#10


Jó, de akkor meg az a baj, lásd a kismillió "a pasim semmit nem csinál amit mondok neki" kérdést. Vagy az "elmegy a haverjaival és leszarja a véleményem erről" kérdéseket, ahol meg az a baj.


Akkor most...? Vagy tegyen úgy, mintha kemény lenne, legyen ilyen látszat-ellenállása, de a végén úgyis azt kell tennie amit mondasz, de úgy tűnik MINTHA ő döntött volna így?

2019. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm aki gyönyörű és neki udvarol az iszonyat helyes,magas,vízilabdás srác...majd rákérdeztem na mi volt??Mi van veltek? Csaj: hát tudod ő túl jófiú. mondom wtf? Mondja, olyan semmilyen,túl jó ,túl kedves,túl jólelkű hozzámképest. Aztán megértettem,hiszen barátnőm sokszor mocskos részeg,vidám,viccelődik,szórakozik,eljár bulizni,laza stb. A srác pedáns,mindenben élenjár,ha bilizik is nagyon kulturált, ergo tényleg nem illet össze ez a két ember. A lány ezt felismerte ,a srác nem.
2019. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

12. nem velem szemben legyen kiállása, hanem kifelé a mi közös egységünk védelmében, az ő saját érdekeinek védelmében, legyenek ügyek, amik mellé odaáll, hisz bennük, és harcol értük.


Aki ezeket nem tudja megtenni, mert nincs a személyiségében elég erő, az a túljófiú. Ez nem jóságot takar, hanem erőtlenséget, semmilyenséget.

2019. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#14


Háh, akkor én se vagyok jó, jó tudni :D Igaz rossz se, de jó se.

2019. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon is létező jelenség. Leginkább megfelelési kényszert jelent nálam meg azt, hogy nem tud nemet mondani. De nem azért mert annyira jó ember, hanem mert teszetosza és önbizalomhiányos, folyamatosan kell neki a külső megerősítés. Ezért segít mindig mindenkinek és megy bele egy csomó, számára hátrányos és idegesítő időpocsékolásba folyamatosan. Tényleg úgy jön le, hogy milyen segítőkész jófiú, de sajnos nem ez van mögötte hanem gyengeség. És mivel te vagy az egyetlen igazából aki nem használja ki és megérti feléd pont nem érvényesül ez a megfelelési kényszer, mindig utolsó vagy a sorban mert valakinek éppen csicskáznia kell és az fontosabb. Volt párszor szerencsém ilyenhez, soha többet.

Vagy a másik verzió amikor tényleg semmiben nincs önálló akarata vagy véleménye, elképesztően papucs. Ez meg nagyon irritáló. Kedvezni se tudsz neki mert fogalmad sincs, hogy mit szeret vagy mi az amit nem szeret benned és boldogabb lenne ha változnál kicsit, mert sosem mondja ezeket. Ez is élhetetlen állapot.

2019. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
#12 létezik arany középút is. Legyél magabiztos, határozott, de azért kompromisszumképes is.
2019. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
Van az a fajta csávó, aki nagyon kedves, rendes, udvarias, szinte már nyálas, kezét-lábát összetöri, hogy kinyissa nekem az ajtót, minden mozdulatom után bókol, mindenben egyetért velem, a padlót is felnyalná előttem. Na őt szokták "jó fiúnak" hívni, mondjuk én csak simán férfiatlannak, nyálasnak nevezem. Nem érne lelki trauma, ha a páromnak lenne saját véleménye (ne adj' isten az enyémtől eltérő) vagy ha adott esetben a negatív tuladjonságaimról is szó esne, nem csak a bókok özöne ömlene a szájából.
2019. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%
Túl jó fiú = sohasem volt önálló véleménye, mindig azt csinálta amit mások mondtak neki, konfliktuskerülő, nincs elég tökösség benne, a határozottságot hírből sem ismeri, inkább rádhagyja a dolgokat hiszen "te úgyis jobban tudod", lagymatag, nem szexi.
2019. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%
#12: Óóó, nem kell ám a #10-esnek elhinni mindent. Amint látják, hogy a pasika nem befolyásolható, s nem lehet belőle pacskert formálni, már lépnek is.
2019. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, óriási tévedés. Az idióta, rugalmatlan véleményhuszárok mellől lépnek le, az intelligens, határozott férfi mellől, akinek van véleménye, de ezt nem erőlteti le a torkodon és kompromisszum kész is, nem fognak lelépni.

Az a baj, hogy egy tapló alak is lehet határozott, meg egy intelligens is, de a végeredmény teljesen más. A taplót a taplósága miatt nem tűrik.


Mellőled meg azért lépnek le, mert kiismernek, nem azért mert határozott vagy.

2019. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!