Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok! Tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Tényleg van olyan, hogy valaki "túl jó fiú" és ezért nem nyerő nálatok? Ha igen akkor ez mit jelent, fejtsétek ki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 17:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

A rosszfiúkkal szexszelnek, de gyereket nem akarnak tőle (mégis olykor becsúszik) a jófiúk majd a idővel lesz számukra fontos, amikor gyereket akarnak, és azt hogy el legyenek eltartva. Egy rosszfiú a szex után: "reggel nem szeretnélek itt látni"

Egy jófiú szex után: "Reggel is kinyalhatlak és készthetek reggelit, kávét"

2019. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb nőstény olyan hímet választ, akivel szemben alávetettek érzi magát. "Nekem olyan ember kell, akire felnézhetek" - ez a jelszó.

Egy kiszolgáltatott azonban nem szexuális tárgy, hanem gondoskodás tárgya, tehát gyermek. Akit az ember szexuális tárgyként elfogad azzal testileg ellentétesnek és lelkileg azonosnak kell lennie. A butaság nem nemhez kötött tulajdonság, nem a férfiasság ellentéte, hanem az intelligencia. Nem nőiessé teszi a nőket, hanem csak gyermekdeddé.

2019. jún. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22 Te mennyire bölcs vagy...😀

Nem tudom, hogy te tényleg nem érted azt, amit a nők mondanak vagy csak úgy teszel, mert szeretsz provokálni. Remélem, hogy az utóbbi, nem akarom elhinni, hogy komolyan írod ezeket a hülyeségeket.

2019. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#22 magyarul nincs pénzed, nem tudsz mit felmutatni, ezért kapják be a nők, hogy nem kellesz nekik.
2019. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

volt ilyen, bár ő nem a klasszik értelemben jó.

inkább az én szokásim tűntek neki "rossz" szokásnak, míg ő a "jót" rám akarta tukmálni. értem, hogy jó szándék meg minden, de akkor is. hozzám ő "túl jó" volt. csak nem tudta, kinek mi a jó.

2019. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A nők a m*cskokat szeretik. A jófiúktól csak a zseton kell. R**ancreflex.
2019. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!