Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állattartással kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állattartással kapcsolatos kérdés. Hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Hozzánk Került két kiscica 3 hónapja. A lányom hozta őket, úgy hogy senkivel sem beszélte meg. Megszerettük őket. Az volt az eredeti elképzelés, hogy kinti macskák lesznek. Viszont egy hete beláttuk, ez az elképzelés helytelen, és igen veszélyes lenne a cicusok számára. Az előttünk lévő forgalmas úton sajnos történnek balesetek. Felelőtlenség lenne a kintim tartás. Tehát behoztuk őket a lakásba.

4-en vagyunk a családban. Én és a gyerekeim elfogadják a helyzetet, imádjuk a két cicát. Igazán nem sokat zavarnak, sokat játszanak egymással. A férjem kirohanásait viszont elég nehéz elviselni. Ő nem akar macskákkal élni.Ezerrel kampányolunk, hogy rajta kívül mindenki akarja. Néha úgy viselkedik mint aki elfogadta sőt szereti az adott szitut. elkezd játszani velük. Sőt előkeresett egy pingpong labdát, had érezzék vele jól magukat. Máskor meg esténként rájön,olyan ordítozást csinál, hogy elképesztő. (Persze lehet a napi streszt vezeti le így. Már nehéz neki a munkája de váltani nem mer.) Mit tennétek az adott helyzetben? Vajon helyes dolog rákényszeríteni az akaratunkat?


2019. jún. 18. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Értem, tehát az egyébként genetikailag is szabadszellemű macskának szerinted milyen formában kellene benyújtanom a házirendet? Braille írást ki tudja tapogatni? Mert a beszédet én úgy vettem észre, hogy nem nagyon érti, de nem is nagyon foglalkozik vele. A kutya más, az gazdájának tekint, csüng rajtad, akarja tudni, hogy mit vársz tőle. A macska le sem kakálja :D
2019. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaj ezen jót szórakoztam!😂 Igazad van, ezt máshogy teljesen lehetetlen elérni! Még szerencse, hogy van, aki ért is hozzájuk! Érdekes én nem ezt tapasztalom, nalad meg nem csodálkozom a dolgokon!:D
2019. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!