Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakáll miatt szakítani?

Figyelt kérdés
Jól áll nekem egyébként 10 emberből 9 szerint, most vissza akarom növeszteni, de a párom hisztizik és duzzog miatta. Nők, ti szakítanátok ezért a párotokkal? Mindenki úgy néz ki, ahogy jól érzi magát a bőrében szerintem.. Mindketten 25 évesek vagyunk.

2019. jún. 18. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Simán szakítanék, még akkor is ha nem borotválná rendesen a fanszőrzetét. Nem fogok szőrcsomókat nyaldosni. 30N
2019. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Rosszul vagyok, ha haj kerül a számba, akkor is, ha a sajátom. Nem bírnám a szakállat elviselni, öklendeznék tőle.
2019. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Te tudod, mi neked a fontosabb. Mindazonáltal érdemes megemlíteni, hogy kifelejtettél egy tizedes vesszőt a 2 és az 5 közül.
2019. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Termeszetesen nem szakitanek, csak elmondanam a velemenyem. Ha nagyon szur azt szova tennem, vagy ha nem apolna, mindig csupa kosz lenne, ilyesmik zavarnanak, de ha latom, hogy o lelkes akkor tamogatnam.
2019. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi idősen én is dirigáltam a páromnak h nézzen ki, mi tetszik mi nem, így visszagondolva kicsit vicces is. 30 fölött már nem tud érdekelni, ha neki a szakáll tetszik hajrá, elfogadom, de ő sem szólhat bele h milyen hosszú legyen a hajam, mit vegyek fel stb. Sztem nem szakítóok, de ha nálad az akkor hagyd el.
2019. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Add ki az útját a hisztis libának.
2019. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes kérdés..de én is duzzognék..végülis ha vele vagy neki kell tetszened meg hát azért tényleg neki kell veled lennie..puszi stb..és tény és való h elég kellemetlen mikor össze vissza szúrkálják a szánkat..én mondjuk olyankor kerülöm az ilyen helyzeteket,merg ha már nagyon borostás tiszta piros lesz a szám pl. Szóval megértem őt,persze azt is h neked az tetszene,de gondolj bele fordítva..nem akarok durvát írni így ezt kérdezem..te szívesen nyalogatnád a borostás lábát? :)
2019. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom meg sajnos nem akar szakállt növeszteni, pedig nekem nagyon tetszik, de nem fenyegetőzöm szakítással. Egyébként akkor sem szakítanék vele, ha lilára festené a haját és piros ruhálat hordana. Én abban hiszek, hogy mindenki úgy hordja a haját, arcszőrzetét, ahogy neki tetszik és olyan ruhákat hordjon, ami megfelel az egyéniségének.
2019. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tiril ***** válasza:
54%
Ha ilyen elvárása van, akkor te meg mondd meg hogy festesse be a haját szőkére mert neked az tetszik és nem érdekel, hogy ő ezt nem akarja. Mert ahogy kivettem őt se érdekli hogy te neked így tetszene ha megnövesztenéd.
2019. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szeretem a szakállt, de nyilván nem szakítanék, ha már évek óta együtt vagyunk. Friss ismeretségnél lehet.
2019. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!