Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igaz lehet, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz lehet, hogy ha elmúlik a lány részéről a lelkesedés, jobb szakítani vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van erről egy kérdés, de tökéletesen egyetértek vele, és muszáj kiírnom, amit gondolok.


Ha elmúlik a lelkesedés, az azt jelenti, hogy a rózsaszín köd (szerelem) is múlóban van, vagy legalábbis gyengült valamennyire. Évek múlva meg átalakul szeretetté. Ez szar ügy, hiszen ha jön egy másik pasi, akibe bele tud szeretni, akkor dobni fog miatta. Jó, tudom, hogy azt mondjátok, ez nem igaz, mert a lányok szerint a pasik nem játékok, blablabla, de én nem ezt tapasztaltam. Én is vettem el más nőjét, tőlem is vették el a nőmet, szóval na...


Szerintem jobb a kevésbé lelkes lányt lapátra tenni.


Ki mit gondol?


2019. jún. 12. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mintha kizárólag a nő dolga lenne, hogy működjön egy kapcsolat...
2019. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Minden egyes nap megdöbbenek az itteni sötétségen.
2019. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a kisebbik probléma, ha átalakul szeretetté, a kérdés arra vonatkozik, mikor még az sem, mivel már előtte elmúlik. A kérdést én tettem fel. Nézd el egyes, hogy ez a kérdező is férfi és mindketten a nőkben vagyunk érdekeltek. Biztos fordítva is van ilyen, de azzal mi nem vagyunk előrébb.
2019. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha 2-3 évente új barátnőt akarsz és senkivel sem akarsz igazi mély kötődést kialakítani akkor hajrá, arra tényleg jó megoldás. Elég lenne csak egyszer normális értékrendű nőt választani a felszínes, önismerethiányos pitschák helyett, de ha ez derogál, akkor ez van, sok boldogságot, csak lehetőleg egyiknek se csinálj gyereket..
2019. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Inkább 2-3 évente új barátnő, mint egy, akibe folyamatosan pumpálni kell a benzint, mert bármikor leállhat. Amúgy manapság ez a divat. Ha nem megy a kapcsolat, lecseréljük a másikat. És igazuk is van. Teszek az olyan dolgokra, mint a kötődés, hosszútávú kapcsolat meg ilyenek. Az emberek békességben akarnak élni, a maszlag senkit sem érdekel, azt meghagyom a romantikus embereknek. Én nem vagyok az.
2019. jún. 12. 14:49
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Mivel azt hiszik, hogy az igazi szerelem olyan mint aladdin-ban, ezért ha elmúlik, úgy gondolja nem te vagy az igazi és folyamatosan "bizonygatni kell". Arra a csökött agyú már nem jön rá, mert nem mutatják, hogy aladdin is szrik ám, jó büdöset..
2019. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6


Ott a pont. :D

2019. jún. 12. 15:14
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Valójában az eddigi íratlan szabályok azért voltak, hogy legyen alapja egy családnak és egy társadalomnak. Jelenleg már csak a maximális egó és önzőség működik, pontosan ezért csak használni kell a másikat. Addig jó valaki amíg haszon van belőle vagy élvezet.


Ebből is látszik, hogy az emberek túlságosan is jól élnek, tipikus fogyasztói társadalom. Család? Gyerek? Ajaj, túl kényelmetlen dolgok, egy, maximálisan a kényelemre orientálódott ember számára.


Addig jó egy nő is, amíg jókat lehet vele kefélni, majd amikor már uncsi lesz, akkor le kell cserélni...ugye kérdező?

2019. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
A válások 80%-át nők adják be. Miről is beszélsz utolsó? Tudom, ez is a férfiak hibája, mert mind1ik félredg, meg alkoholista. Kár, hogy az utcán nem zombi 30asokat látok megrészegülve az alkoholtól...
2019. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

Én ugyanezt gondolom. Amint észreveszitek, hogy a csajotok nem lelkesedik, dobjátok azonnal! Ez visszafordíthatatlan, és elkerülhetetlenül beindul a sárkányosodás, flegma lesz veled, és ha még ezek után is vele maradsz (pláne ha még töröd is magad a kapcsolatért), meg fog vetni és még azért is téged fog okolni, mikor lefekszik valaki mással (le fog). Ezt a szituációt csak egy módon lehet elkerülni: ha folyamatosan versenyezteted, mindig legyen a közeledben több nő is, és ne engedd, hogy elszeparáljon tőlük. Olyankor teperni fog, mint a güzü.


30f

2019. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!