Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vetélés után elhidegülés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vetélés után elhidegülés?

Figyelt kérdés
Van itt olyan férfi/nő,aki egy elvesztett baba után eltávolodott a párjától? Esetleg szakítás lett belőle? Leginkább a férfiak nézőpontjára lennék kíváncsi. Több mint egy hónapja ment el a 8 hetes,tervezett babánk. Azóta a párom furcsa, feszültebb (ami erthető is) de ami a leg feltűnőbb,az az intimitás kerülése. Egy hónapig volt tilalom, de azóta eltelt 2.hét és 3x voltunk együtt. Ha próbálkoztam kifogások jönnek. Eddig ilyen sosem volt. Látom,hogy ideges de amikor rákérdeztem mi a baja velem, ordibált és kiakadt,hogy felfújom a dolgot és hát mégis most kapartak ki belőlem egy halott gyereket.. ez nagyon rosszul esett,próbálom elfelejteni,továbblépni és a jó oldalát nézni a dolognak,hogy ne roppanjak bele. Azon kívül a szeretetét is kevésbé mutatja ki,nem bújik úgy,mint előtte. Ezért kérdezném a férfiakat,akik átmentek ezen,hogy létezik,hogy több idő kell neki,hogy feldolgozza,vagy tényleg megeshet,hogy elhidegült tőlem? Esetleg ebben tapasztalt nők is írhatnak. Amúgy másfél éve vagyunk együtt, eddig szinte tökéletesnek mondható volt a kapcsolatunk. Kicsivel több mint egy éve együtt élünk.
2019. jún. 18. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem saját tapasztalat, de egy barátnőmék átmentek ilyenen. Náluk sokkal előrehaladottabb volt a terhesség. A barátnőm mindenkit utált a világon. Még szegény kutyába is belerúgott, pedig ő nem tehetett semmiről. A férje egy csendes pasas. Szó nélkül csinált neki kaját, ugrált körülötte, nem szólt vissza, ha őt is szidta, pedig a legtöbb esetben apróságokon borult ki és nem is volt jogos a haragja. De a pasi tudta, hogy amúgy aranyos, szeretetreméltó nő a felesége, de a fájdalom és a hormonok ezt hozzák ki belőle. Nem emléksuem, hogy mennyi idő volt, mire újra önmaga lett, mert ez már pár éve volt. Azóta van egy kislányuk. Nehéz volt, de ezt a helyzetet most neked kell jól kezelni. Hagyd a feleségedet dühöngeni. Vissza fog térni, csak neki most nagyon sok a feldolgozni való fájdalom. Természetesen neked is, de őt hormonálisan is felkavarta a vetélés.
2019. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nő vagyok, 31 voltam, amikor a 9.héten nem volt szívhang. Ezután itthon voltunk férjemmel (aznap, amikor kimondta az orvos, hogy nem él a baba) együtt sírtunk. Utána napokban és mindig sírtam, ő többet már nem. De észrevettem, hogy zárkózottabb lett, mintha került volna. Megbeszéltük, hogy erről egyikőnk sem tehet (mielőtt egymást hibáztattuk volna), szépen meggyászoljuk, és később újra sikerülni fog, és egészséges kisbabát fogok szülni.

Sajnos a helyzet nem lett jobb, szinte minden nap veszekedtünk, minden apróság miatt is... Azóta már megszületett a kisfiunk, egy ideig rendeződött a kapcsolatunk, de már egy éves múlt a pici, és újra (több okból is) távolodunk. Vitáknál ritkán előjön, hogy ki miatt történt (mert én dolgozni jártam, meg akkoriban sok veszekedés volt a családommal, és sokat idegeskedtem, pedig az orvos elmondta, hogy valószínűleg genetikai összeférhetetlenség volt a gond. De semmiképp sem külső behatás egyáltalán nem volt veszélyes munkahelyem, sőt...

Ha ezzel a fejjel újra átélném, az első jelnél szakemberhez fordultam volna - férjemmel kézenfogva. Férfiak mások érzelmileg, másképp dolgozzák fel a történéseket.

2019. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én vagyok a pár női tagja,ezt nem írtam bele. :)
2019. jún. 18. 20:11
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Ez borzalmas. :( engem szerencsére nem okol,én sem őt. Vírusfertőzést kaptam a 8.hétben és nagyon valószínű,hogy attól volt. De neked ez elég nehéz lehet így..

2019. jún. 18. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet ám nagyon intő jel vele kapcsolatban. Még csak másfél éve vagytok együtt, alig ismered. Úgy akartál vele gyereket vállalni, hogy fogalmad sem volt arról, hogy hogyan dolgoz fel egy komolyabb problémát.

Persze, lehet, hogy csak megviseli a dolog és idő kell neki, de az hatalmas vörös zászló ha valaki így áll ehhez hozzá és támogatás meg összetartás helyett így viselkedik. Szerintem annyi a probléma, hogy gyakorlatilag nem is ismered úgy akartál vele gyereket vállalni, és most jön ki a valódi énje meg problémakezelési módszerei. Hogyha újabb babát szeretnétek azzal mindenképpen várjatok még vagy 2-3 évet, mert én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ő a megfelelő ember ehhez.

2019. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Egy év együttélés után ne haragudj, de szerintem butaság gyereket vállalni, hiszen nem is ismeritek jóformán egymást. Most még tart a rózsaszín köd. De tudod, mi lesz utána?

Szerintem még házasok sem vagytok.

Hová rohantok?

2019. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Házasok nem is leszünk. Nem vagyunk papír pártiak. :) egyébként nem vagyunk már fiatalok, 30as éveinkben járunk túl sok rossz tapasztalaton és eddig tényleg mindent meg tudtunk oldani, és mindenben passzolunk. Ezért nagyon becsüljük is egymást és egyébként az egyik legjobb lelkű ember akit ismerek..de ez lehet túl nagy falat lesz. :(
2019. jún. 18. 20:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy ez a kapcsolat azért is volt az elejétől fogva másabb,mert itt nem volt rózsaszín köd. Valahogy az elejétől fogva volt egy erős összetartozás érzés, rajongásig szerelem de mindemellett láttuk egymás hibáit,meg is beszéltük és azt is,hogy elfogadjuk egymást. Mert tökéletes ember nincs ez tény. De míg másnál ezt nem vettem észre,nála igen.
2019. jún. 18. 20:25
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nagyon köszönöm,hogy írtatok,sok olyan dolgot mondtatok,ami edsig eszembe sem jutott, el fogok gondolkozni rajta. Türelmem van és én nagyin szeretem ezt az embert,így kivárom,mi lesz később. Talán a gyerek témát is hanyagolom kicsit, míg rendbe nem rakjuk a dolgot. Mindenki zöldet kapott, és várom még a tapasztalatokat.
2019. jún. 18. 20:34
 10/14 anonim ***** válasza:

A dühös ember mond igazat: vulgárisan ugyan, de elmondta, hogy őt az zavarja, hogy "most kapartak ki belöled egy halott gyereket", amit neki (egyelőre) nem sikerült letisztázni magában. Kicsit úgy, mint amikor szülés után esik le, hogy a hüvely és a szülőcsatorna ugyanaz, és megundorodik a férfi.

Sajnos elég valószínü, hogy ő is megundorodott. :(

2019. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!