Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik?

Figyelt kérdés
Szóval, sajnos jó ideig nem volt munkám és ezt megszokta a párom, újabban sikerült találnom egy nagyon jól fizető állást, viszont nem ritka a napi 12-18 óra, utazással együtt . (építkezés), így későn érek haza 18-22 között(hétfőtől-szombatig) Én meg így is tele vagyok energiával, kérdezem a napjáról, stb... Ő pedig mogorva és bunkón viselkedik. 7 éves kapcsolat, eljegyzesen túl vagyunk, ideje lenne az eskuvonek, jogosítványt is szeretne. Ezt mind meg is szeretném neki adni, ezért vagyok ott ahol, de mégis az a válasz hogy, nekem nem kell jogsi stb. Mellesleg ő is dolgozik, boltos és napi 12,5 órát van oda. Az a mentsége a bunkosagra hogy, fáradt.

2019. ápr. 26. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Azért bunkó, mert ő ilyen. Ha nyolc órát dolgozna, akkor is így viselkedne veled. Az egója az első.
2019. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miért haragszik?

Egy tanácsot tudok adni, legyél vele kedves, segíts néha neki, törődj vele, babusgasd, szeretgesd. Hátha attól jobb lesz a kedve.

2019. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, én hazaerek melóból, kérdezem milyen napja volt, éhes-e, stb... Ő meg, kb semmi... Így 7 év után elég furán jön ki a dolog... Amíg nem melóztam, átlagban videojátékotam mint hobbi, mostanában be sem kapcsoltam a gépet, inkább vele szeretném tölteni az időt, de ő nem igényli. Pl ma is nyomkodta a telot amíg lefurodtem, be léptem a szobába, le rakta és alszik inkább. Szerintem nagyon nem fair, de rengetegszer atragtuk már ezt, én sosem hoztam haza a munkát, munkahelyi stresszt. Ő szinte minden egyes alkalommal. Szeretem, de ez akkor is fura...
2019. ápr. 26. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Akkor lett ilyen, mikor te is elkezdtél dolgozni? Az lenne a baj, hogy nagyon keveset vagy otthon?
2019. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akk lehet van vkije csak addig ne lép le míg nem biztos. Mindenki a nyomkodja a telojat manapság csak akkor furcsa ha vki dugdossa nemmutatja meg hogy kivel beszélt persze nem kell mindig megmutatni de akkor is kell vmi visszaigazolás a részéről hogy téged szeret nincs senkije csak fáradt kimerült.
2019. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a bajban kitartott melletted, és most azért dühös, mert rengeteget vagytok külön, akkor nyilván szeret téged. Hogy jogosan haragszik-e, az lényegtelen, ő ezt érzi és ember még nem nyugodott le attól, hogy azt mondták neki, butaság amit érez.


Próbáltad már elmondani neki, hogy te is inkább vele lennél egész nap, de kettőtökért hajtasz, és mikor X összeg megvan már, akkor majd együtt eldönthetitek, hogy hogyan tovább, de sajnos jelen helyzetben választani kell, vagy otthon ülsz, vagy pénzt keresel. És hogy jó lenne, ha elmondaná, őt most mi zavarja, mit szeretne. De semmi vádaskodás, csak arról beszélj ami veled történik, amit te érzel, nehogy veszekedés legyen ebből is. Inkább arrafelé menjen a téma, hogy ez egy közös tehervállalás, amit te pont a közös jövő miatt vállaltál, és együtt ezen is túllesztek. Ha a munkanélküliség nem volt probléma, akkor most csak nem romlik el a kapcsolatotok a pénz miatt? Állítsd a magad oldalára okosan.

2019. ápr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!