Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig utólag értékelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig utólag értékelnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Eddig négy komoly kapcsolatom volt, a negyediknek nem olyan régen lett vége. Mindegyiknek más okból lett vége viszont az a közös, hogy én mindegyiknél szerettem volna megbeszélni és megoldani a problémákat, de egyszerűen nem ment és inkább elengedtem őket. Aztán kis idő múlva mindegyikük felbukkant, hogy mennyire csodálatos vagyok és mennyire jó volt velem, még mindig szeretnek stb. De miért utólag jönnek erre rá amikor már összetörték a bizalmam, a szeretetem? Pl. az első is még mindig néha megkeres pedig annak már több éve. A legutóbbiról pedig hát én azt hittem, hogy ő az igazi és ő is mindig ezt mondta rólam majd ahelyett, hogy együtt küzdött volna velem a kapcsolatunkért inkább megfutamodott és kidobott és nagyon összetörte a szívem. Aztán persze ő is megjelent, hogy még mindig én vagyok az igazi és folytassuk...miért csinálják ezt velem, miért nem küzdenek értem/velem amíg még lehetne? Nagyon el vagyok keseredve és fáj, hogy mindig ìgy járok. De leginkább megérteni szeretném ezt a dolgot vagy mit tehetnék, hogy ne járjak így? Hogy nyissam fel a másik szemét amíg nem késő? Még fiatal vagyok, de úgy érzem annyira belefáradtam ebbe az egészbe, szeretnék végre egy igazi társat :(
2019. jún. 18. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Pont azért lesz vége a kapcsolatnak, mert az érzik, hogy kevesek hozzád. Ugyan ebben a cipőben jártam minden kapcsolatomban én is, végül mindegyikőjükből sikerült kicsikarni a választ, mindenkinél ugyan az volt az ok.

Egyszerűen a férfiak nagy része nem tud olyan nő mellett megmaradni hosszú távon, akit sokkal jobbnak gondol magánál. Persze, mindenki "tökéletes" nőt szeretne maga mellé, de amikor szembesül azzal, hogy ez mit is jelent, mikor rájön, hogy kevésnek érzi magát, inkább elhidegül és szakít. Minden kapcsolatom ezért ért véget. Mindannyian elhitették magukkal, hogy nem vagyok boldog, hogy jobbat érdemlek, hogy el fogom hagyni egy jobbért. És cselekvésekben ezt valamiért úgy kezelték, hogy egyre többet bántottak és egyre kevesebbet törődtek velem.

Aztán persze amikor rájön, hogy tulajdonképpen elengedte a "tökéletes nőt" akkor könyörögné vissza magát. Volt akivel újra próbáltam, nem működött, ugyan ez volt mögötte. Nem tudott úgy létezni, hogy kevésnek érezte magát hozzám.

Annyit tudok neked tanácsolni, hogy keress egy olyan férfit akinek rendben van az önbecsülése, akinek nincs arra szüksége, hogy jobbnak érezze magát nálad. Nekem sikerült ilyet találni, biztos vagyok benne, hogy neked is sikerül.

2019. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Izabella220 ***** válasza:
100%
Tudod az a baj,hogy általában mindig megszívja az, aki őszintén teljes szívből szeretne egy megbízható kapcsolatot. Bárkivel jössz össze csak az idő,ami választ ad a kérdéseidre. Valakinek sikerül akár az első kapcsolatánál megtalálni egy érdemi társat, valaki meg az élete végéig a szemétben turkál.
2019. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértem a csalódottságod. Valószínűleg érettlen fiúkkal jöttél össze. Vagyis a leírtak alapján nekem ez ugrik be és pont ezért jöttek rá utólag mert tartja a mondás "addig nem tudod értékelni amid van, míg el nem veszíted" igaz, ez tanulható dolog de most ebbe ne menjünk bele. Fiatal vagy még, ezeket a rossz élményeket dolgozd fel, ne hord magaddal, és ne lásd azt hogy minden pasi ilyen, igen legyen ez egy tapasztalat, hogy ne legyél naív de attól még meg kell adnod másoknak az esélyt, hogy megtudd létezik olyan pasi aki szeret téged úgy ahogy vagy, és nem csak hiteget. :) 22/F
2019. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Négy ugyanolyan eset után én azért elkezdeném magamban keresni az okokat.

Rossz szülői minták miatt talán ösztönösen olyan férfiakhoz vonzódsz, akik nem becsülnek meg eléggé, az olyanokat, akik a tenyerükön hordoznának meg észre se veszed.

Vagy tudtodon kívül azt kommunikálod a másik felé, hogy nem szeretsz problémás dolgokat hallani, ezért inkább bevállalnak ilyen kegyes hazugságokat, amik miatt fokozatosan elveszíted bennük a bizalmadat.

Ezek csak találgatások, mert a kérdésből nem sok minden derül ki rólad. Szerintem a helyes önismeret a kulcs.

2019. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak borzasztóan lassúak...

Ezt a "közösen oldjuk meg a problémákat" dolgot felejetsd el, csak te tudod megoldani egyedül a problémát, ha eléggé hiszel a kapcsolatban. Lehet úgy érezték ezek a pasik, hogy nem bízol meg bennük vagy türelmetlen vagy. Egy nőnek jobban kell látnia a férfi dolgait, és sok sok sok türelem. Persz ha tényleg szereted! Ha nem akkor hadd menjen.

2019. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki utólag visszamegy, annak szamár vagy, mert nem jött össze a lóval. Ennyi, nem értékel, csak jobb lennél a semminél.
2019. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!